Zła diagnoza?

Polecamy najlepszych lekarzy i specjalistów w swojej dziedzinie. Opowiadamy o sposobach na dobre zdrowie. Dzielimy się sposobami na pozbycie się choroby.
Awatar użytkownika
Alwin
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2021, 10:23

Zła diagnoza?

Post autor: Alwin »

Witajcie forumowicze. Czy postawiono wam kiedyś błędną diagnozę? Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się, że kiedykolwiek spotka to mnie. Ponoć w takich sytuacjach można otrzymać odszkodowanie za błędy medyczne, prawda? Czy cały proces z tym związany jest trudny? Wiecie coś więcej na ten temat?
Awatar użytkownika
abraham
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:52

Re: Zła diagnoza?

Post autor: abraham »

Mi się jeszcze nigdy nie zdarzyło aby była postawiona zła diagnoza w moim przypadku i tym bardziej, że leczę się na niedoczynność tarczycy. Muszę przyznać, że bardzo fajnie, iż u endokrynologa https://cmp.med.pl/cmp-marianska/endokrynolog/ mogę liczyć zawsze na bardzo dobrą poradę oraz terapię.
Ulciaa

Re: Zła diagnoza?

Post autor: Ulciaa »

W takim razie jeśli szukacie doświadczonego endokrynologa z odpowiednim podejściem do pacjentów to na pewno warto tutaj skontaktować się z MedFemina https://medfemina.pl/konsultacje-endokrynologiczne/ gdzie również poznacie ich cennik odnośnie samych konsultacji, jak i usg tarczycy. Pozdrawiam serdecznie i oczywiście życzę zdrowia i poradzenia sobie z problemami hormonalnymi.
ODPOWIEDZ