Zdrowie miody

Polecamy najlepszych lekarzy i specjalistów w swojej dziedzinie. Opowiadamy o sposobach na dobre zdrowie. Dzielimy się sposobami na pozbycie się choroby.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2021, 21:08

Zdrowie miody

Post autor: magda »

Cześć :) Czy uważacie, że miody są zdrowe? Moim zdaniem tak, ale powinny to być naturalne miody. Mnie w szczególności interesuje miód manuka i długo już na niego poluję. Wydaje mi się mimo wszystko że w internecie jest on tańszy, jak sądzicie? Może macie do polecenia jakąś konkretną aukcję z tym miodem albo ofertę ze sklepu internetowego? Będę wdzięczna!

walther hk416
Carlla

Re: Zdrowie miody

Post autor: Carlla »

W sumie to ja znalazłam ostatnio firmę https://krolewskie-miody.pl/kategoria-p ... /gryczany/ i też zrobiła na mnie ogromne wrażenie, chociażby dlatego - że posiadają oni obszerny wybór w poszczególnych rodzajach miodów. A dwa, można kupić tam w przystępnej cenie w pełni naturalny produkt.
verkaa

Re: Zdrowie miody

Post autor: verkaa »

To akurat prawda, bo miody są bardzo zdrowe i wartościowe, także jak najbardziej warto po nie sięgnąć. Jak chodzi o mnie to teraz sprawdzam właśnie miód akacjowy na co jest najlepszy? Bo według mnie warto poznać dokładne właściwości danego produktu.
ODPOWIEDZ