Zaparcia u dziecka

Polecamy najlepszych lekarzy i specjalistów w swojej dziedzinie. Opowiadamy o sposobach na dobre zdrowie. Dzielimy się sposobami na pozbycie się choroby.
mąsna

Zaparcia u dziecka

Post autor: mąsna »

Moja córka, która ma 6,5 roku praktycznie w ogóle nie choruję ale za to mamy ostatnio dość duży problem z zaparciami. Stosowaliśmy syropy ale one tylko dawały efekt przeczyszczenia co nie jest do końca zdrowe. Macie jakiś pomysł na to co z tym zrobić? Jakieś naturalne sposoby?
kasieńka

Re: Zaparcia u dziecka

Post autor: kasieńka »

mąsna pisze: ↑05 paź 2021, 10:05 Moja córka, która ma 6,5 roku praktycznie w ogóle nie choruję ale za to mamy ostatnio dość duży problem z zaparciami.
Tak niestety czasem bywa ale nie ma co się stresować bo u dzieci to jest częsta przypadłość i zwykle mija po kuracji preparatem xenna balance junior , przynajmniej u nas tak było. Wiadomo, na początku próbowałam domowych metod, ale niewiele to dało, dopiero te saszetki załatwiły problem.
Róża

Re: Zaparcia u dziecka

Post autor: Róża »

Prosze spróbować czopków musujących evaqu bambini. Są dużo lepsze niż te zwykłe glicerynowe. Naturalne i bezpieczne, działają już do 15 minut po aplikacji. Gdy moja córka miała zaparcia bardzo nam pomogły. Najważniejszą ich zaletą jest to, że nie uzależniają. Mam je zawsze w domowej apteczce tak na wszelki wypadek
ODPOWIEDZ