Zaćma

Polecamy najlepszych lekarzy i specjalistów w swojej dziedzinie. Opowiadamy o sposobach na dobre zdrowie. Dzielimy się sposobami na pozbycie się choroby.
Kiłecka

Zaćma

Post autor: Kiłecka »

U mojej mamy wykryto zaćmę, prawdopodobnie będzie musiała przejść operację. Jak wygląda taki zabieg i jak długo się dochodzi po nim do normalności? Czy jest bardzo bolesny? Od lekarza otrzymałam tylko zdawkową informację, że pewnie będzie potrzebna operacja. Powiedzcie coś więcej o tym wszystkim:( Czy jest jakaś szansa żeby nie operować, czy to zawsze jest potrzebne?
KowalskaIżka

Re: Zaćma

Post autor: KowalskaIżka »

Operacja to jedyna metoda na pozbycie się zaćmy, innej drogi nie ma. Ja osobiście nie polecam zwlekać, tylko jak najszybciej poddać się operacji. Sama miałam operację zaćmy w Warszawie w Optegrze u doktor Joanny Sempińskiej-Szewczyk, którą szczerze polecam. Przemiła i bardzo doświadczona pani doktor.
KamilaŻ

Re: Zaćma

Post autor: KamilaŻ »

KowalskaIżka pisze: ↑24 maja 2021, 13:33 Operacja to jedyna metoda na pozbycie się zaćmy, innej drogi nie ma. Ja osobiście nie polecam zwlekać, tylko jak najszybciej poddać się operacji. Sama miałam operację zaćmy w Warszawie w Optegrze u doktor Joanny Sempińskiej-Szewczyk, którą szczerze polecam. Przemiła i bardzo doświadczona pani doktor.
Mama też miała operowane oczy na zaćm właśnie u tej pani doktor, to świetna specjalistka. Nie czekała długo na termin co też na plus.
ODPOWIEDZ