tania apteka

Polecamy najlepszych lekarzy i specjalistów w swojej dziedzinie. Opowiadamy o sposobach na dobre zdrowie. Dzielimy się sposobami na pozbycie się choroby.
Awatar użytkownika
Adriana_74
Posty: 6
Rejestracja: 12 lis 2020, 11:20

tania apteka

Post autor: Adriana_74 »

Moi drodzy formumowicze, polećcie mi proszę dobrą, tanią aptekę. Najlepiej stacjonarną, bo chcę zabrać do niej babcię. A babcia musi mieć okienko i miłą panią która jej leki poda :)
Ośka

Re: tania apteka

Post autor: Ośka »

Adriana_74 pisze: ↑24 lip 2021, 2:34 Moi drodzy formumowicze, polećcie mi proszę dobrą, tanią aptekę. Najlepiej stacjonarną, bo chcę zabrać do niej babcię. A babcia musi mieć okienko i miłą panią która jej leki poda :)
Podejrzewam, że babcia ma więcej niż 60 lat? Najlepiej podejść/podjechać do DOZu, mają tam zniżkę na leki dla seniorów.

lowa obuwie
Awatar użytkownika
Adriana_74
Posty: 6
Rejestracja: 12 lis 2020, 11:20

Re: tania apteka

Post autor: Adriana_74 »

Tak, babcia ma już 80 lat :) Jakie to są zniżki? Jak to wygląda dokładnie?
kaśka2778

Re: tania apteka

Post autor: kaśka2778 »

Ośka pisze: ↑31 lip 2021, 23:23
Adriana_74 pisze: ↑24 lip 2021, 2:34 Moi drodzy formumowicze, polećcie mi proszę dobrą, tanią aptekę. Najlepiej stacjonarną, bo chcę zabrać do niej babcię. A babcia musi mieć okienko i miłą panią która jej leki poda :)
Podejrzewam, że babcia ma więcej niż 60 lat? Najlepiej podejść/podjechać do DOZu, mają tam zniżkę na leki dla seniorów.
Myślę, że DOZ jest dobrą opcją.
-
Agencja Eventowa Katowice

wiosenna kurtka moro
mało

Re: tania apteka

Post autor: mało »

No właśnie mam taka sprawdzoną tanią aptekę. Dodatkowo jest to apteka internetowa, więc nie trzeba specjalnie wychodzić z domu po leki, czy po suplementy. Wszystko kupuje online w Aptece w sieci: https://www.aptekawsieci.pl/pl/c/Bestsellery/150 Ich oferta jest rozbudowana, mają wiele różnych produktów wysokiej jakości, ich ceny są faktycznie niskie, przystępne. Aptekę oczywiście polecam, to obecnie moja apteka numer jeden.
Zuzka

Re: tania apteka

Post autor: Zuzka »

Adriana_74 pisze: ↑31 lip 2021, 23:26 Tak, babcia ma już 80 lat :) Jakie to są zniżki? Jak to wygląda dokładnie?
No to ja chętnie odpowiem, bo akurat moi rodzice też korzystają z tej zniżki dla seniorów w DOZie. Osoby +60 maja u nich zniżkę na swoje leki, w godzinach od 8 do 12 - to jest całe 20%, więc oferta naprawdę konkretna.
ODPOWIEDZ