Poradnia Salomon Łódź

Polecamy najlepszych lekarzy i specjalistów w swojej dziedzinie. Opowiadamy o sposobach na dobre zdrowie. Dzielimy się sposobami na pozbycie się choroby.
Awatar użytkownika
Krystyna
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2020, 9:19

Poradnia Salomon Łódź

Post autor: Krystyna »

Dzień dobry. Kto z was miał okazję chodzić na terapię do poradniasalomon.pl? Zastanawiam się, czy to odpowiedni wybór, więc liczę na wasze opinie.
Awatar użytkownika
Ładysław-96
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2020, 7:31

Re: Poradnia Salomon Łódź

Post autor: Ładysław-96 »

To najlepszy wybór, naprawdę :) Terapeuci z poradni Salomon są cudotwórcami, sam się przekonałem. Pomogli mi wyjść z największego bagna, jakim jest uzależnienie. Jeśli poradzili sobie ze mną, to poradzą sobie z każdym :)
Awatar użytkownika
pikolo
Posty: 106
Rejestracja: 19 lut 2020, 14:30

Re: Poradnia Salomon Łódź

Post autor: pikolo »

Jeśli chodzi o uzależnienie to akurat wydaje mi się że najlepszym wyborem jest ośrodek z Wisły - Tratwa. Bardzo dobre miejsce, gdzie trafisz na specjalistów z prawdziwego zdarzenia, którym zależy na tym żeby Ci pomóc.
Awatar użytkownika
palma
Posty: 51
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:43

Re: Poradnia Salomon Łódź

Post autor: palma »

Na co dzień możemy spotkać się z różnymi problemami, ale tak naprawdę wydaje mi się, że dobrze jest przede wszystkim nie wzbraniać się przed leczeniem. Osoby uzależnione często nie chcą iść do ośrodków takich jak Forest , bo po prostu nie lubią się przyznawać do swojego problemu. A to dla nich często jedyny sposób na ratunek.
ODPOWIEDZ