Ortopeda Kraków

Polecamy najlepszych lekarzy i specjalistów w swojej dziedzinie. Opowiadamy o sposobach na dobre zdrowie. Dzielimy się sposobami na pozbycie się choroby.
Awatar użytkownika
Andre
Posty: 195
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:34

Ortopeda Kraków

Post autor: Andre »

Znacie jakichs dobrych ortopedow do ktroych chodzi na leczenie w razie potrzeby? Ja np ostatnio miałam problemy z kolanami i nie mogłam biegać. Zarejestrowałam się na wizytę u Pana Rafała Więcka ,który artroskopię kolan i jest już lepiej. Bardzo doświadczony lekarz, polecam. http://www.rehabilitacje.org/
Ortopeda Swarzędz

Re: Ortopeda Kraków

Post autor: Ortopeda Swarzędz »

Polecany ortopeda w okolicach Poznania ortopeda swarzędz
Awatar użytkownika
melania
Posty: 68
Rejestracja: 07 sty 2020, 17:44

Re: Ortopeda Kraków

Post autor: melania »

Nie znam na tyle Krakowa, ani tamtejszych specjalistów - także nie wypowiem się na ten temat... Jednakże wiecie, nie musicie tylko w swoim mieście szukać takich lekarzy. Czasami warto się poświęcić i wybrać do innego miasta. Przykładowo w Warszawie polecane jest bardzo Centrum Medyczne Gamma, które specjalizuje się w ortopedii, nawet w chirurgii ortopedycznej. Tam na pewno zyskałabyś fachowe wsparcie medyczne.
Dorota1985Ł

Re: Ortopeda Kraków

Post autor: Dorota1985Ł »

Ja polecam zapoznać się z oferta firmy http://poznanskaprotezownia.pl/, która oferuję sprzedaż protez kończyn górnych i dolnych. Polecam zapoznać się z oferta pracowni i jeżeli ktoś z was jest w takiej sytuacji i potrzebuję protezę to polecam zapoznać się z ich oferta.

bulimia a anoreksja
Iśka

Re: Ortopeda Kraków

Post autor: Iśka »

Kurcze nie wiem jak Kraków ale w Warszawie to klinika cmgamma jest ok. Taka poradnia urazowo ortopedyczna zawsze poleci jak poradzić sobie z problemie, urazem i w pełni zdziała coś dobrego dla nas samych w urazach różnego typu. Prywatnie na pewno szybko i skutecznie będzie w leczeniu.
ODPOWIEDZ