Okulista w Gliwicach

Polecamy najlepszych lekarzy i specjalistów w swojej dziedzinie. Opowiadamy o sposobach na dobre zdrowie. Dzielimy się sposobami na pozbycie się choroby.
Awatar użytkownika
olciak
Posty: 33
Rejestracja: 03 gru 2019, 14:08

Okulista w Gliwicach

Post autor: olciak »

Poszukuję na już naprawdę dobrego okulisty w Gliwicach, na Śląsku. Wydaje mi się, że to pogorszenie wady wzroku. Zastanawiam się nad zabiegiem także fajnie jakby także podaliście mi namiary gdzie mogę taki zrobić. Albo na lekarza który mnie pokieruje.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2019, 16:13

Re: Okulista w Gliwicach

Post autor: mczay »

Pewnie, że nie ma co czekać. Jak się coś dzieje ze wzrokiem to od razu do lekarza. Tylko polecam prywatnie, na NFZ ciężko się teraz dostać. W Gliwicach to zdecydowanie ta poradnia https://pryzmat-okulistyka.pl/ , na pewno zależy Ci żeby to był najlepszy okulista Gliwice a w Pryzmat takich specjalistów znajdziesz. Co to zabiegu - w tej poradni kwalifikują do laserowej korekcji i na ulicy Kościuszki w Gliwicach mają swoją klinikę drugą gdzie operacje wykonują i zabiegi. Także bezpośrednio u nich można, nie trzeba szukać innego miejsca. Lekarz z resztą o wszystkim powie. Nie powinieneś czekać długo na wizytę.

podłączenie halogenów w domu
Awatar użytkownika
bornegen
Posty: 170
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:21

Re: Okulista w Gliwicach

Post autor: bornegen »

W mojej rodzinie wielu ludzi boryka się z problemami ze wzrokiem. Moja siostra zdecydowała się na korekcję wzroku i obecnie szukamy dla niej odpowiedniego miejsca. Słyszałam, że klinika https://www.optegra.com.pl/cennik/klinika-krakow oferuje wysokiej jakości zabiegi, korzystając z nowoczesnego sprzętu. Według mnie, warto się z nimi skonsultować. Co sądzicie?
Łukasz4123

Re: Okulista w Gliwicach

Post autor: Łukasz4123 »

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://vivomed.pl/ , na której znajdziecie ofertę nowoczesnego i profesjonalnego Centrum Medycznego Vivomed w Sosnowcu. Posiadają bardzo rozbudowaną ofertę świadczonych usług, z pewnością będą w stanie Wam pomóc.
ODPOWIEDZ