Jak schudnąć? - Ketony Egzogenne BHB

Polecamy najlepszych lekarzy i specjalistów w swojej dziedzinie. Opowiadamy o sposobach na dobre zdrowie. Dzielimy się sposobami na pozbycie się choroby.
Awatar użytkownika
jano0301
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2020, 12:29

Jak schudnąć? - Ketony Egzogenne BHB

Post autor: jano0301 »

Od roku jestem na diecie ketogenicznej, musiałem zmienić swój tryb życia z powodu złego stanu zdrowia, ponieważ miałem sporą nadwagę, po 3 pierwszych miesiącach czułem się źle, byłem osłabiony i zmęczony cały czas. Zacząłem szukać sposobów na pozyskanie energii i zwiększenie produkcji ketonów, w tym pomógł mi suplement ketony egzogenne BHB. Wybór padł na sklep ketogeniczny z suplementami przeznaczonymi właśnie dla ketogeników, strzał w dziesiątkę. Po roku ketozy i odpowiedniej suplementacji, udało mi się zrzucić 32kg przy bardzo dobrych wynikach zdrowotnych.

Także, jeśli ktoś zmaga się z nadwagą to zdecydowanie polecam dietę ketogeniczną oraz odpowiednią suplementację z ketosklep24.pl, mają mega niskie ceny w porównaniu do innych :O
Awatar użytkownika
Andre
Posty: 195
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:34

Re: Jak schudnąć? - Ketony Egzogenne BHB

Post autor: Andre »

Przy odchudzaniu trzeba trenować i wtedy najlepiej przyjmować odżywki lub suplementy - ale nie mam na myśli tabletek na odchudzanie tylko takie z prawdziwego zdarzenia produkty wzmacniające nasz organizm czy to w trakcie treningów czy w fazie 'beztreningowej'. Tutaj https://7-nutrition.com/ jest spory wybór wartościowych odzywek i suplementów które warto wprowadzić do swojej diety aby wzmocnić organizm i poprawić metabolizm.
ODPOWIEDZ