Implanty zębów w Warszawie

Polecamy najlepszych lekarzy i specjalistów w swojej dziedzinie. Opowiadamy o sposobach na dobre zdrowie. Dzielimy się sposobami na pozbycie się choroby.
Awatar użytkownika
Dżanan-83
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2020, 12:23

Implanty zębów w Warszawie

Post autor: Dżanan-83 »

Ktoś z was wstawiał może implanty zębów? Liczę, że podpowiecie mi, do jakiej prywatnej kliniki w Warszawie najlepiej się wybrać. Podobno prodentika.com.pl ma najatrakcyjniejsze ceny, a jak tam jest z jakością usług?
Awatar użytkownika
Narcyz84
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2020, 0:58

Re: Implanty zębów w Warszawie

Post autor: Narcyz84 »

Prodentikę poleca wiele osób, a ja zdecydowanie należę do grona zadowolonych pacjentów. Mają super specjalistów, dla których implanty stomatologiczne to chleb powszedni. Wiedza, doświadczenie, nowoczesne wyposażenie, nic dodać, nic ująć ;)
tośka45

Re: Implanty zębów w Warszawie

Post autor: tośka45 »

Teraz uzębienie uzupełnisz bez problemów i to takimi metodami, że wygląda to bardzo naturalnie. Implanty zębów w Częstochowie zrobisz w klinice Bianco . Przyznam, że efekty robią wrażenie i nawet bym nie przypuszczała, że stan uzębienia aż tak zmienia z wyglądu twarz.
koleś

Re: Implanty zębów w Warszawie

Post autor: koleś »

Niestety, ale nie zawsze jest tak, że nasze zęby są przygotowane na to, żeby na przykład na nich od razu licówki kłaść, czy do nich dostawiać jakieś tam implanty. Ważne jest to, czy są one poleczone. A czasem po prostu mikroskopowe leczenie kanałowe wrocław będzie nam potrzebne.
ŚLIWKA

Re: Implanty zębów w Warszawie

Post autor: ŚLIWKA »

tośka45 pisze: ↑16 sty 2021, 14:35 Teraz uzębienie uzupełnisz bez problemów i to takimi metodami, że wygląda to bardzo naturalnie. implanty zębów zrobisz w klinice Bianco . Przyznam, że efekty robią wrażenie i nawet bym nie przypuszczała, że stan uzębienia aż tak zmienia z wyglądu twarz.
Jak długo trzyma się taki implant? Czy to jest zabieg na dłużej, czy trzeba go za jakiś czas wymienić?
Elżbiettta

Re: Implanty zębów w Warszawie

Post autor: Elżbiettta »

Generalnie do licówek właśnie trzeba najpierw wyleczyć kompleksowo zęby. To najważniejsze. Potem można upiększać. Polecam sobie wejść na stronę https://mcs-przychodnia.pl/ i sprawdzić ofertę. Maja bardzo doświadczonych stomatologów, dobrze radzących sobie nawet z trudnymi przypadkami. Cenowo jak dla mnie też okej jak na Warszawę
Awatar użytkownika
pipi92
Posty: 39
Rejestracja: 25 cze 2019, 10:35

Re: Implanty zębów w Warszawie

Post autor: pipi92 »

Uważam, że czasami lepiej dojechać do dobrego specjalisty, żeby mieć pewność, że zabieg będzie profesjonalnie wykonany. Słyszałam, że licówki wykonuje dr Michał Rotsztejn z https://licowki-porcelanowe.pl/ . Mają własną pracownię techniki dentystycznej, gdzie wykonują licówki, dzięki czemu zabieg jest tańszy. Poza tym pierwsza konsultacja jest za darmo, więc można skorzystać.
Wieśko

Re: Implanty zębów w Warszawie

Post autor: Wieśko »

Tak naprawdę gdy decydujemy się na leczenie naszych zębów to również fajnie byłoby wiedzieć gdzie zrobić to najlepiej. W przypadku leczenie bezzębia ja na pewno mogę każdemu polecić https://leczeniebezzebia.pl/ i wiem, ze przede wszystkim w tej klinice efekty są bardzo dobre.
ODPOWIEDZ