Dom opieki Familia

Polecamy najlepszych lekarzy i specjalistów w swojej dziedzinie. Opowiadamy o sposobach na dobre zdrowie. Dzielimy się sposobami na pozbycie się choroby.
Awatar użytkownika
Witosława_63
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2020, 11:28

Dom opieki Familia

Post autor: Witosława_63 »

Co sądzicie o całodobowym domu opieki Familia w Łodzi? Chcę poznać wasze opinie na temat tej placówki, zanim podejmę decyzję o oddaniu tam mojej babci. Moim zdaniem to dużo lepsze rozwiązanie niż zatrudnianie opiekunki.
Awatar użytkownika
Maksyma_79
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2020, 16:33

Re: Dom opieki Familia

Post autor: Maksyma_79 »

Przechodziłam przez okres zatrudniania opiekunki, ale uważam, że prywatny dom opieki nie ma sobie równych. Oczywiście dobrze znaleźć zaufaną i polecaną placówkę, a taką właśnie jest Familia. Najlepsza oferta, najlepsi opiekunowie.
WiktoriiiaŁ

Re: Dom opieki Familia

Post autor: WiktoriiiaŁ »

Tego domu opieki niestety nie znam, więc się nie wypowiem, ale serdecznie polecam Dom Rodzinny w Nowym Dworze Mazowieckim. Od 1,5 roku przebywa tam moja ciocia i naprawdę warunki są w porządku. Przebywa na fundusz, ale z tego co wiem prywatnie też są tam osoby, wtedy mają 1-osobowe pokoje z prywatną łazienką.
Łucja

Re: Dom opieki Familia

Post autor: Łucja »

Ja mam tylko zaufanie do https://podtopolami.eu/ i nie zamieniłabym tego miejsca na żadne inne :) Wiem, że mój dziadek jest pod naprawdę dobrą opieką i pełnym profesjonalizmem. Mają tam naprawdę świetnie zorganizowany czas gdzie z pewnością się nie zanudzą a miło spędzą czas.
Zuźia

Re: Dom opieki Familia

Post autor: Zuźia »

My zastanawiamy się nad tym, by pradziadka dać pod opiekę, tego domu spokojnej starości - http://www.domlesnezacisze.pl/. Mają świetną lokalizację, ładny wystrój oraz świetny personel. Czy ktoś z was o nim słyszał? Jeśli tak, to z chęcią przeczytam wasze opinie na jego temat.
ODPOWIEDZ