dieta bez glutenu

Polecamy najlepszych lekarzy i specjalistów w swojej dziedzinie. Opowiadamy o sposobach na dobre zdrowie. Dzielimy się sposobami na pozbycie się choroby.
olisadebeś211

dieta bez glutenu

Post autor: olisadebeś211 »

Cześć. Ostatnio miałem okazje przenieść się na bezglutenowa dieta i musze powiedzieć, że czuje się na prawdę dobrze! Produkty kupuje w Piekarni Hert! Polecam ją wszystkim ;) A wy macie jeszcze jakieś inne "game changery" w swojej diecie, które wpływają korzystnie na samopoczucie? Piszcie w komentarzach. Chętnie odpowiem. Pozdrawiam wszystkich!
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: dieta bez glutenu

Post autor: Catty »

A czy na diecie bezglutenowej jecie czasami płatki na śniadanie? Spory wybór takich bezglutenowych płatków śniadaniowych widziałam ostatnio na stronie internetowej https://jawo2008.pl/140-platki-sniadaniowe. Polecam więc się tam rozejrzeć ;) Ogólnie w sklepie tym mają też dużo innych produktów niezawierających glutenu.
Mośka

Re: dieta bez glutenu

Post autor: Mośka »

Uważajcie z tymi dietami, bo to nigdy nie jest tak, że takie wykluczenia wszystkim będą służyły. Moim zdaniem nie powinno się niczego robić na własną rękę. Od tego sa zreszta specjaliści jak bariatrzy tutaj w szpitalu medicover https://odchudzanie.medicover.pl/bariat ... -poradnie/ by mogli się każdym zająć indywidualnie i ocenić co jest dla kogo dobre
polaa

Re: dieta bez glutenu

Post autor: polaa »

A czy macie ktoś doświadczenie z firmą https://dietytreningowe.pl ? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy skorzystać z ich gotowych posiłków? Co wy na to? Czy faktycznie są tak świetnie zbilansowane i wykonane z wartościowych produktów spożywczych?
ODPOWIEDZ