Strona 1 z 1

Żywienie po operacji

: 26 lut 2022, 9:32
autor: gwido_71
Moja mama w przyszłym tygodniu będzie miała operację, po której ma zalecenia, żeby przejść na jakiś czas na dietę płynną i półpłynną, zastanawiam się, czy kupić dla niej nutridrinki, ale nie wiem, czy są takie, które mogłaby jeść, a właściwie wypijać, chorując na cukrzycę. Możecie mi polecić jakieś konkretne? Zamówiłabym od razu większą ilość na jakiś czas.

Re: Żywienie po operacji

: 14 mar 2023, 13:46
autor: hebsa
w DOZie jest duży wybór tego typu produktów, można znaleźć takie nutridrinki, które będą odpowiednie dla diabetyków czy osób z innymi problemami zdrowotnymi

Re: Żywienie po operacji

: 16 mar 2023, 15:26
autor: Inka
Dokładnie, ja też kupuję te nutridrinki, cena jest jeszcze przystępna, bo gdzie indziej chyba już nie mogłabym sobie pozwolić na taki zakup. A skład mają bardzo wartościowy, warto czasami się czymś takim wesprzeć.

Re: Żywienie po operacji

: 18 mar 2023, 16:06
autor: zitka
Przy chorobie albo osłabieniu to takie nutridrinki naprawdę są super. W doz można dostać różne rodzaje- można dobrać do schorzenia, są również w różnych wariantach smakowych co też jest super opcją.

Re: Żywienie po operacji

: 19 maja 2023, 23:35
autor: andzia
Mojemu dziadkowi nutridrinki bardzo pomogły przy chorobie nowotworowej, kupowaliśmy właśnie w DOZie, bo tam mieli najlepszą cenę i najlepszy wybór nawet smaków.

Re: Żywienie po operacji

: 28 maja 2023, 12:34
autor: myszeczka
Tak przy chorobie nowotworowej nutridrinki sprawdzają się rewelacyjnie, wzmacniają organizm i zastępują posiłek, mojej babci też bardzo pomagają, właśnie w DOZ jest na nie najlepsza cena.

Re: Żywienie po operacji

: 06 cze 2023, 21:45
autor: shapra
U mnie problemem jest to, co mam zastosować co na katar domowe sposoby mi są odpowiednie potrzebne. I ja mam świadomość, że będzie to dla nas kompleksowe, ale jak już, to ja jestem w stanie powiedzieć tylko, że naprawdę należy spróbować z odpowiednimi działalnościami. Co wy na to?

Re: Żywienie po operacji

: 30 sie 2023, 21:26
autor: kasencja
Po operacji często trzeba wybrać żywienie medyczne, nutridrinki, ja dla swojego dziadka znalazłam takie w aptece DOZ. Różne rodzaje, smaki i bardzo dobre ceny.