Długość paznokci

Najlepsze kosmetyki dla różnych typów cer. Wszystko o makijażu i pielęgnacji.
małtia

Długość paznokci

Post autor: małtia »

Jaka jest dla Was najbardziej wygodna, komfortowa długość paznokci? Kiedyś byłam fanką naprawdę "długich szponów", ale trzeba przyznać, że nie była to dla mnie zbyt wygodna opcja. Jasne, wyglądają pięknie, ale pracuję przy komputerze, popołudnia spędzam aktywnie - kocham sport, więc takie pazurki nie są najlepszym rozwiązaniem. Znalazłam teraz złoty środek, między krótkimi, a szpicami ;))
Małgośka

Re: Długość paznokci

Post autor: Małgośka »

małtia pisze: ↑29 lip 2021, 23:56 Jaka jest dla Was najbardziej wygodna, komfortowa długość paznokci? Kiedyś byłam fanką naprawdę "długich szponów", ale trzeba przyznać, że nie była to dla mnie zbyt wygodna opcja. Jasne, wyglądają pięknie, ale pracuję przy komputerze, popołudnia spędzam aktywnie - kocham sport, więc takie pazurki nie są najlepszym rozwiązaniem. Znalazłam teraz złoty środek, między krótkimi, a szpicami ;))
Ja mam sredniodługie paznokcie a to i tak dzięki odzywce Eveline 6w1. Bez niej miałam krótkie bo mi się łamały. Teraz to wygląda lepiej. Długich mieć nie mogę bo pracuję fizycznie więc to się mija z celem
ODPOWIEDZ