Firma przewozowa

Znalazłeś najlepszą ofertę last minute? Możesz polecić dobre biuro podróży? Daj znać!
Awatar użytkownika
ładysław_72
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2020, 17:44

Firma przewozowa

Post autor: ładysław_72 »

Witam!
Czy mieliście okazję podróżować z firmą transporthiszpania.com? Chciałbym się dowiedzieć, co o nich sądzicie. Będę musiał dostać się do Hiszpanii, a jazda busem chyba najbardziej by mi odpowiadała.
Awatar użytkownika
arabella-72
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2020, 12:51

Re: Firma przewozowa

Post autor: arabella-72 »

Kilka razy zlecałam tej firmie przewóz paczek do Hiszpanii, gdzie mam bliskich. Przesyłki zawsze docierały na miejsce w stanie takim, w jakim je wysyłałam, także nie mam zastrzeżeń. Zyskali moje zaufanie i mogę ich polecić.
grzegorzpliś

Re: Firma przewozowa

Post autor: grzegorzpliś »

Z firm transportowych mogę polecić firmę Luka Trans. Posiadają w swojej ofercie bardzo zadbane busy polska anglia w atrakcyjnej cenie. Jeżeli zależy wam na wysokim poziomie podróży to tym bardziej powinniście zdecydować się właśnie na tą firmę. Z własnego doświadczenia polecam bo warto.
Wiedźmin.

Re: Firma przewozowa

Post autor: Wiedźmin. »

Witam. Ja synowi mieszającemu w Sheffield zawsze wysyłam paczki niezawodną firmą przewozową, busami do Anglii. Korzystam z niej od lat i zawsze paczki, nawet bardzo delikatne przychodziły w nienaruszonym stanie. Nigdy się też, nie zdarzyło, aby pakunek zaginął po drodze, albo był otwarty. Ceny przesyłki też mają bardzo dobre. Nazywa się ona Beska-Travel https://beska-travel.pl/nasza-oferta/pr ... -i-paczki/ Ja polecam ich.
rłka

Re: Firma przewozowa

Post autor: rłka »

Ale fajnie :). Ja najdalej busem byłam w Holandii i jechałam z przewoźnikiem Thunder http://busy-slask.pl/gdzie-jezdzimy z Mikołowa. Z nimi jeździłam kilka razy, do Niemiec, no i do Holandii. Za każdym razem byłam zadowolona z ceny, warunków jazdy, no i ogólnie tras, jakie wybierali. Udało się omijać korki i całkiem szybko być na miejscu. Wiadomo, ze jednak była to zawsze dość długa podróż, ale jak jechało mi się komfortowo, to nawet tego nie odczuwałam, w trasie często spałam :). Polecam!
rekas.marek0909

Re: Firma przewozowa

Post autor: rekas.marek0909 »

Poleci ktoś sprawdzone busy z Polski do Szwajcarii. Wybieram się do pracy do Zurychu i potrzebuje sprawdzonego transportu najlepiej busa który jedzie z adresu pod adres.
elik

Re: Firma przewozowa

Post autor: elik »

Jeśli szukasz przyjaznego dla budżetu, szybkiego i prostego środka transportu międzykrajowego zobacz busy niemcy polska codzienieTo bardzo wygodny sposób na podróżowanie
Awatar użytkownika
grabarka
Posty: 36
Rejestracja: 31 lip 2019, 14:24

Re: Firma przewozowa

Post autor: grabarka »

a mnie czeka przeprowadzka ale nie mam większego stresu i oba z tym związanych, wierzę że dobra firma przeprowadzkowa doskonale sobie z tym poradzi. Co innego gdybym chciała się przeprowadzać we własnym zakresie a tak to jak to się mówi -luzik :)
Sipek

Re: Firma przewozowa

Post autor: Sipek »

Ja dość często jeżdżę do Niemiec, dlatego ze swojej strony mogę śmiało polecić firmę https://www.beatabus.pl/ . Jest to sprawdzony przewoźnik, który realizuje swe usługi na najlepszym możliwym poziomie. Z nim bezproblemowo dotrzecie szybko oraz bezpiecznie do miejsca docelowego, dodatkowo w nadzwyczaj komfortowych warunkach.
ODPOWIEDZ