Komu zlecić tworzenie stron internetowych

Wszystko o oprogramowaniu dla firmy, sprzęcie komputerowym, serwisie komputerów i nie tylko.
AgnieszkaCzybulska

Komu zlecić tworzenie stron internetowych

Post autor: AgnieszkaCzybulska »

Hej, otworzyliśmy firmę pół roku temu, zastanawiamy się nad uruchomieniem stron internetowej. Szukamy nowych możliwości pozyskiwanie klientów. Wiemy że dzisiaj bez stron, to generalnie można zapomnieć o rozwoju firmy. Czy polecicie nam firmę która wykona stronę internetowa według naszego projektu? Tzn. chodzi o to że my wiemy co chcemy, ale nie szukamy kogoś kto zrobi stronę na szablonie, interesuje nas indywidualne podejście. Jesteśmy z małej miejscowości obok Wrocławia. Szukamy kogoś konkretnego.
KarolakArkadiusz

Re: Komu zlecić tworzenie stron internetowych

Post autor: KarolakArkadiusz »

Lepiej trafić nie mogłaś. Ja właśnie zleciłem projektowanie strony internetowej jednej z firm w Świdnicy. Okazuje się że nie trzeba szukać tylko w dużych miastach - bo tam czasami mają wygórowane ceny. Zależało nam właśnie na indywidualnym podejściu i unikalnej szacie graficznej. Nam witrynę www wykona firma Codeideas, która oferuje tworzenie stron Świdnica https://codeideas.pl/strony-internetowe-swidnica

Wiem że oferują na prawdę dużo pod kątem wsparcia i wiedzy. My mamy z nimi dobry kontakt. Zawsze uśmiechnięci i pomocni. Jesteśmy w połowie projektu i widzimy jak dobrze to idzie, dlatego polecam. Jeżeli Świdnica nie jest dla Ciebie za daleko, to dzwoń - chociaż w sumie co za różnica, dzisiaj wszystko się zleca online. projektowanie serwisu www też możecie przecież zlecić przez Internet. Jakby co to ja daje głowę za firmę Codeideas Świdnica.
ODPOWIEDZ