Reklama sklepu z odzieżą

Na czym polega SEO? Ile kosztuje usługa pozycjonowania w profesjonalnej firmie?
Hina

Reklama sklepu z odzieżą

Post autor: Hina »

Zacznę od tego, że planuję otworzyć sklep z odzieżą damską, mam już sporo rzeczy załatwionych (między innymi właśnie hurtownię, z której przede wszystkim będę zamawiać towar do sklepu), ale zastanawiam się, na jaki rodzaj promocji/reklamy sklepu postawić najlepiej? Chodzi o sklep online, ale też stacjonarny.
cytrynuś

Re: Reklama sklepu z odzieżą

Post autor: cytrynuś »

Reklama taka 'na miejscu' jest też bardzo ważna. Warto być na bieżąco, bo trendy w merchandisingu w 2021 roku bardzo się zmieniają, szczególnie ze względu na aktualną sytuację. Można poczytać sobie tutaj na ten temat - https://www.asmsalesforce.pl/merchandising-trendy-2021/ i moim zdaniem stosować właśnie też w swoim sklepie, na przykład z odzieżą.
eluś534

Re: Reklama sklepu z odzieżą

Post autor: eluś534 »

Hina pisze: ↑26 wrz 2021, 3:53 Zacznę od tego, że planuję otworzyć sklep z odzieżą damską, mam już sporo rzeczy załatwionych (między innymi właśnie hurtownię, z której przede wszystkim będę zamawiać towar do sklepu), ale zastanawiam się, na jaki rodzaj promocji/reklamy sklepu postawić najlepiej? Chodzi o sklep online, ale też stacjonarny.
Również szukam sposobu na reklamę

___
https://piwik.com.pl/
Mayaa

Re: Reklama sklepu z odzieżą

Post autor: Mayaa »

Moim zdaniem kazdy sposób na reklamę dla firmy jest dobry. My co prawda skupiamy się na reklamie w internecie, ale ostatnio myslimy też o odzieży reklamowej z haftowanym logiem z https://gqb.pl/ oraz gadżetach reklamowych. Trzeba szukać sposobów na dotarcie do klienta :)
jolaśka

Re: Reklama sklepu z odzieżą

Post autor: jolaśka »

Niedawno nawet zastanawiałam się nad zamówieniem ulotek dla swojej firmy i na szczęście natrafiłam na bardzo ciekawą stronę https://biznesuj.pl/kolory-na-ulotkach- ... znaczenie/ , z której dowiedziałam się jaki kolor będzie jednak najlepszy dla mojej marki.
duśka

Re: Reklama sklepu z odzieżą

Post autor: duśka »

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem na reklamę jest wykorzystanie plakatów, ponieważ w ten sposób łatwiej jest trafić na potencjalnych klientów. Dużo informacji na ten temat znajdziecie w http://www.blue-bell.pl/dlaczego-warto- ... z-plakatow , więc jak najbardziej warto tutaj zajrzeć
ODPOWIEDZ