Wyposażenie gastronomiczne - poszukiwania

Szukasz porady? Napisz, ktoś na pewno Ci pomoże.
Drygieł

Wyposażenie gastronomiczne - poszukiwania

Post autor: Drygieł »

Gdzie szukać wyposażenia gastronomicznego? Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi i przede wszystkim jak dokładnie kształtują się ceny, aby co gorsza też nie przepłacić. Od razu dziękuję za wskazówki bo brakuje mi doświadczeń i oczywiście dajcie znać jak to dokładnie wygląda.
Joneś

Re: Wyposażenie gastronomiczne - poszukiwania

Post autor: Joneś »

To naprawdę dobry kierunek jeżeli zależy Wam na dobrej cenie, pełnym wsparciu i terminowych realizacjach. W naszym przypadku, a biznesem horeca zajmujemy się od kilku ładnych lat to wybierając wyposażenie kuchenne stawiamy na hurtownię Invest Horeca korzystamy już od dłuższego czasu i jak do tej pory naprawdę ładnie nam się rozwija restauracja, zawsze jak coś do kuchni jest potrzebne od razu zamawiamy. Mają wszystko, a do tego dobre ceny
DamianDeś

Re: Wyposażenie gastronomiczne - poszukiwania

Post autor: DamianDeś »

Zdecydowanie jeden z większych i lepszych do długotrwałej współpracy hurtowni gastronomicznych w której nie tylko jest praktycznie wszystko do kuchni w gastronomii, ale jednocześnie obsługa która zna się na temacie i realizująca sprawnie nawet duże zamówienia trzonów, mebli metalowych, ale również drobnych akcesoriów.
Drygieł

Re: Wyposażenie gastronomiczne - poszukiwania

Post autor: Drygieł »

DamianDeś pisze: ↑28 wrz 2021, 8:36 Zdecydowanie jeden z większych i lepszych do długotrwałej współpracy hurtowni gastronomicznych w której nie tylko jest praktycznie wszystko do kuchni w gastronomii, ale jednocześnie obsługa która zna się na temacie i realizująca sprawnie nawet duże zamówienia trzonów, mebli metalowych, ale również drobnych akcesoriów.
Dzięki wielkie za podpowiedzi! Na pewno sprawdzę i mam nadzieję, że trochę wskazówek jeszcze nam się tutaj pojawi odnośnie skompletowania wyposażenia gastronomicznego.
Bortiń

Re: Wyposażenie gastronomiczne - poszukiwania

Post autor: Bortiń »

Dołączam się do pozytywnych opinii na temat hurtowni gastronomicznej invest horeca https://investhoreca.pl/ i wyborze sprzętów do obróbki mechanicznej, trzonach, mebli nierdzewnych itd. Dlatego mam nadzieję, że podejmiecie dobrą decyzję zakupową i oby biznes dobrze się rozwijał.
anikaa

Re: Wyposażenie gastronomiczne - poszukiwania

Post autor: anikaa »

Wyposażenie gastronomiczne to ważna sprawa - wszystko tutaj musi być jak najlepsze jakościowo i niezawodne. Jak chodzi o mnie, to planuję teraz sprawdzić sobie oferty https://gastromania.sk/stroje-na-vyrobu-ladu.html , bo też szukam wyposażenia dla siebie - a słyszałam, że tam można znaleźć coś w pełni profesjonalnego.
kamikadze

Re: Wyposażenie gastronomiczne - poszukiwania

Post autor: kamikadze »

Efektywność i wszechstronność - to dwa słowa, które przychodzą mi na myśl, gdy myślę o piecach konwekcyjno-parowych. Szukając odpowiedniego modelu dla mojego biznesu, znalazłem interesującą stronę https://gastroprodukt.pl/piece-konwekcyjno-parowe która przedstawia ich zalety i funkcje. Dla każdego, kto chce podnieść standardy swojej kuchni, to naprawdę wartość dodana.
Tomek28

Re: Wyposażenie gastronomiczne - poszukiwania

Post autor: Tomek28 »

Cześć, Jestem zainteresowany zakupem syropów do granity, które dodadzą naszym napojom niezapomniany smak. Czy ktoś może polecić producenta, który oferuje różnorodne smaki syropów do granity https://icecup.pl? Chciałbym również, aby były dostępne w większych opakowaniach. Z góry dzięki za podzielenie się informacjami!
ODPOWIEDZ