Wypadek komunikacyjny

Szukasz porady? Napisz, ktoś na pewno Ci pomoże.
Awatar użytkownika
samuel-88
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2021, 20:44

Wypadek komunikacyjny

Post autor: samuel-88 »

Wypadek komunikacyjny - nie z mojej winy - jak walczyć o odszkodowanie? Jak się za to zabrać? Nie mam zupełnie pojęcia jak to zrobić, a przydałoby się takie odszkodowanie. Jak walczyć o swoje? Macie jakieś rady?
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Wypadek komunikacyjny

Post autor: Catty »

Kiedy przytrafi się Wam jakaś stłuczka lub kolizja na drodze, warto mieć namiary na jakąś dobrą pomoc drogową. Jeśli jesteście z Wrocławia lub okolic, to na stronie internetowej https://pomoc-drogowa-wroclaw.supermechanik.pl/ znajdziecie namiary na firmę, która świadczy takie usługi ;) Polecam ;)
Martynaa

Re: Wypadek komunikacyjny

Post autor: Martynaa »

Skoro wypadek nie był z Twojej winy, to nie masz się czym martwić - odszkodowanie możesz uzyskać poprzez przesłanie dokumentacji i wyników badań do towarzystwa ubezpieczeniowego i po kilku tygodniach powinnaś otrzymać pieniądze. Ja akurat miałam taki przypadek, że potrzebowałam pomocy, bo odszkodowanie za potrącenie rowerzysty ubezpieczyciel wypłacił mi naprawdę niskie i wtedy firma AP Odszkodowania zajęła się moją sprawą. Po dwóch miesiącach ubezpieczyciel wypłacił dodatkową kwotę odszkodowania i była ona adekwatna do uszczerbku na zdrowiu. Takie sprawy zawsze załatwia się poprzez firmy bądź kancelarie zajmujące się odszkodowaniami.
ODPOWIEDZ