Telefon z 5G

Szukasz porady? Napisz, ktoś na pewno Ci pomoże.
Michał

Telefon z 5G

Post autor: Michał »

Jakie macie telefony z dobrym dużym wyświetlaczem i działające w 5G? Zależy mi też na jakości obrazu w HDR, no i na przystępnej cenie.
Znalazłem TCL 20 5G, myślicie, ze to dobry wybór?
_____________________________________________________________________________________________
Awatar użytkownika
Wiolkas
Posty: 73
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:57

Re: Telefon z 5G

Post autor: Wiolkas »

Może coś od Xiaomi? Ja akurat jestem bardzo zadowolona z tej firmy. Znalazłam tak na stronie https://www.ceneo.pl/93700228 świetny model Xiaomi note 9, cenowo wychodzi bardzo dobrze, wydaje mi się, że znacznie lepiej niż bardzo podobne telefony z innych firm.
miód

Re: Telefon z 5G

Post autor: miód »

Akurat dzisiaj nie powinniście mieć żadnego problemu z takimi kwestiami. Najlepiej będzie, jeśli od razu zajrzycie na sprawdzone portale, takie jak pokato.pl Akurat w tym przypadku świetną sprawą jest to, że możecie od razu znaleźć tam ogłoszenia na telefony huawei z różnych miejscowości w Polsce. To super wygodna opcja, prawda? :)

zmiana godzin pracy
Zygeń

Re: Telefon z 5G

Post autor: Zygeń »

Dobry smartfon w codziennym użytku to podstawa, dlatego jeżeli rozglądacie się za nowym sprzętem dla siebie to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę jednak na parametry, specyfikację i warto go odpowiednio zabezpieczyć przed uszkodzeniami z zewnątrz. Ostatnio odkryłem dopiero asystenat Google i muszę przyznać, że to super opcja. Ogólnie jeśli chcecie dowiedzieć się jak działa oraz jak go sobie ustawić to zdecydowanie polecam odwiedzić artykuł "Asystent Google. Jak włączyć i wyłączyć? Jakie komendy?" https://ekspert.ceneo.pl/asystent-googl ... ie-komendy Gdzie wszystko jest naprawdę dokładnie przedstawione oraz opisane. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 36
Rejestracja: 24 lut 2020, 14:38

Re: Telefon z 5G

Post autor: luiza »

Zgodzę się ale dodam że niezbędne są też takie https://mamstartup.pl/usecrypt-w-gronie ... ow-amcham/ aplikacje poprawiające a w zasadzie gwarantujące bezpieczeństwo komunikacji dzięki niezależnemu kodowi dostępu i szyfrowaniu wszelkich rozmów i połączeń
Anuśka45

Re: Telefon z 5G

Post autor: Anuśka45 »

Każdy z nas ma co najmniej jeden smartfon, bo zdarzają się sytuacje ,że masz jeszcze drugi służbowy itp. W tych urządzeniach znajduje się cała masa różnych informacji i danych - zdjęć, filmów i innych ważnych wrażliwych dla nas informacji. Z pewnością nie chcielibyśmy by dostały się one w nieodpowiednie ręce. Dlatego powinniśmy zadbać o bezpieczeństwo tych danych.Na jednym z blogów o tematyce związanej z nowinkami technicznymi - http://techmarek.pl/bez-kategorii/metod ... najlepsze/ znalazłam informacje na temat sposobów blokowania smartfona.Poczytaj, zapoznaj się - może sie przydać ta wiedza.
Oluśka51

Re: Telefon z 5G

Post autor: Oluśka51 »

Dzisiaj to już nawet nasze dzieci maja telefon - to znaczy smartfon .Dzieci trochę niezbyt delikatnie podchodzą do tego urządzenia a jak wam wiadomo serwisowanie smartfona do tanich nie należy. Czy można jakoś umknąć z konieczności płacenia tak dużych pieniędzy ? Jeśli tylko wiecie jak naprawić i macie czym to zrobić - https://gsm.quadra-net.pl/narzedzia-serwisowe,72,0.html - uważam ,że warto spróbować. Zestaw narzędzi serwisowych to obowiązkowe wyposażenie mojego męża.
SławkaRz

Re: Telefon z 5G

Post autor: SławkaRz »

Rzeczywiście , bardzo dużo ostatnio się mówi na temat technologii 5G. O co jednak tyle szumu czy aby na pewno to taka extra sprawa ta sieć 5G? Wiadomo ,że wraz z prędkością przesyłu danych możliwości sieci w zakresie wykorzystania jej do różnych celów rosną .Jakie są możliwości sieci 5G w porównaniu z siecią 4G? Proponuję poczytać na ten temat - http://nowinkitechniczne.pl/. Możliwości sieci 5G są imponujące i często jeszcze nie odkryto możliwości jej wykorzystania. Najwięcej mówi się o możliwości przesyłania streamingu o bardzo wysokiej rozdzielczości obrazu.
Nizołek

Re: Telefon z 5G

Post autor: Nizołek »

Przede wszystkim nad takimi kwestiami ja jeszcze póki co jakoś się nie zastanawiałem i jestem zdania, że również bardzo ważnym jest to aby wiedzieć jakiego rodzaju gadżety reklamowe mieć. W każdym razie na pewno świetnie mogą się sprawdzić ładowarki z logo firmy ze sklepu https://reklamowegadzety.pl/c/ladowarki-reklamowe i ja na nie już postawiłem.
kevin998

Re: Telefon z 5G

Post autor: kevin998 »

Poza telefonem musicie też oczywiście znaleźć operatora, który będzie korzystał z technologii 5G i będzie mógł Wam ją zaoferować. Na pewno na rynku spokojnie można znaleźć kilku takich operatorów, ale ja szczególną uwagę zwróciłbym na https://otvarta.pl/ . Na stronie znajdziecie pełną ofertę.
ODPOWIEDZ