Targi samochodowe - organizacja

Szukasz porady? Napisz, ktoś na pewno Ci pomoże.
Awatar użytkownika
Boguchwał-80
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2020, 14:27

Targi samochodowe - organizacja

Post autor: Boguchwał-80 »

Witam! Poszukuję do pomocy w zorganizowaniu targów samochodowych profesjonalnej agencji eventowej. Polecacie jakąś sprawdzoną firmę z Warszawy?
Awatar użytkownika
Dalila72
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2020, 6:31

Re: Targi samochodowe - organizacja

Post autor: Dalila72 »

Ja korzystałam z pomocy red8events.pl i bardzo sobie ich chwalę. Dołożyli wszelkich starań na każdym etapie organizacji. Znaleźli super miejsce, zajęli się obsługą techniczną, zaproszeniami, dosłownie wszystkim. Polecam :)
Micheś

Re: Targi samochodowe - organizacja

Post autor: Micheś »

Moim zdaniem na pewno nie jest to łatwe, trochę papierologi, ale czasem warto. Pamiętać trzeba tez o fajnym wystroju stoiska i zaprojektowaniu go w fajny sposób, aby przyciągał klientów. Fajne projekty takich stoisk na pewno wykonują na https://visionstudio.com.pl/stoiska/ .
Awatar użytkownika
Wiolkas
Posty: 73
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:57

Re: Targi samochodowe - organizacja

Post autor: Wiolkas »

Nie będzie prosto, no ale każde kolejne targi powinny pójść łatwiej. Sprawdźcie sobie tu może i firmę https://papilioagency.com/modelki/wroclaw/ i ich modelki oraz hostessy na wynajem. Przydadzą się przy organizacji targów.
Awatar użytkownika
justa
Posty: 205
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:26

Re: Targi samochodowe - organizacja

Post autor: justa »

Też planuję udzial w takich tragach, jak tylko się odbędą. Planuję kupić nowy samochód, bo póki co jestem bez środka transportu. Tyle dobrze, ze mam namiar na Wynajem samochodów Wrocław i swobodnie mogę poruszać się po mieście w razie potrzeby. Żadna inna wypożyczalnia samochdów nie oferuje tak niskich cen.
Kalański

Re: Targi samochodowe - organizacja

Post autor: Kalański »

Gdybyście potrzebowali pomocy profesjonalnej firmy to zdajcie się na wiedzę i doświadczenie Sales Rangers z Warszawy http://salesrangers.pl/#kontakt To świetni specjaliści od outsourcingu sił sprzedaży, dysponują szerokim wyborem narzędzi sprzedażowych i marketingowych i mają rozsądne stawki. Na eventy oferują profesjonalną obsługę, m. in. usługi hostess i promotorów , także jeśli chcecie mieć doskonale wykwalifikowanych pracowników na czas eventu to skierujcie się do tej firmy, u nas w 100 % zdali egzamin.
Łomek

Re: Targi samochodowe - organizacja

Post autor: Łomek »

Przede wszystkim na samym początku ja zadbałbym o to, aby wiedzieć kto jest w stanie wykonać dla nas modułowe stoiska targowe. Jak ja kiedyś takich usług szukałem to dziś wiem, iż firma https://expotextil.pl/ na pewno ma je w swojej ofercie. Tym bardziej, że w takich przypadkach są to ważne sprawy.
abiolaa

Re: Targi samochodowe - organizacja

Post autor: abiolaa »

Nie znam się, ale MTT w Poznaniu znam i dla mnie to ciekawa sprawa. No i ja mam wrażenie, że takie podejście jest fajne, bo można się wielu rzeczy dowiedzieć. I tu https://forum-mechaniczne.pl/portal/asd ... ic-module/ sprawdzam nowe systemy. Zawsze sobie to można rozwinąć i to mi odpowiada. Chcę to rozwinąć.
ODPOWIEDZ