Szkoła językowa Nihao

Szukasz porady? Napisz, ktoś na pewno Ci pomoże.
Awatar użytkownika
Karyna83
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2020, 10:25

Szkoła językowa Nihao

Post autor: Karyna83 »

Witajcie. Słyszeliście o szkole języka chińskiego nihao.com.pl? Może ukończyliście któryś z ich kursów? Pytam, bo sama chciałabym się zapisać, a nie zaszkodzi się upewnić, czy faktycznie warto, prawda? :)
Awatar użytkownika
elena60
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2020, 19:10

Re: Szkoła językowa Nihao

Post autor: elena60 »

Chodziłam razem ze współpracownikami na kurs chińskiego dla firm, jako że wielu naszych stałych klientów pochodzi właśnie z Chin. Teraz bez problemu możemy się z nimi porozumieć, więc kurs dużo nam dał. Mogę polecić.
Korinęk

Re: Szkoła językowa Nihao

Post autor: Korinęk »

W rzeczywistości, jest to dość trudne, aby uzyskać dobrą edukację teraz i wszyscy są ogólnie dobrze świadomi tego. Dlatego staram się również szukać tego, co najlepsze w moim biznesie, aby później nie żałować. Wiem o tym sporo i jestem w tym dobry. Wiem, co mówię.
Oswałd

Re: Szkoła językowa Nihao

Post autor: Oswałd »

Ciężko pracuję nad edukacją mojego dziecka i dlatego wiem, jak trudno jest uzyskać dobre wykształcenie w dzisiejszych czasach. Aby to zrobić, musisz włożyć wiele wysiłku i dlatego korzystam z usług tych nauczycieli tutaj. Pracują tam prawdziwi profesjonaliści i jestem bardzo zadowolony, że dają edukację moim dzieciom. myślę, że powinieneś się do nich zwrócić, jeśli chcesz, aby twoje dzieci były inteligentne i wykształcone.
Awatar użytkownika
buklanka
Posty: 116
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:01

Re: Szkoła językowa Nihao

Post autor: buklanka »

Dokładnie, trzeba zadbać o odpowiednią edukację dziecka i inwestować w języki obce przede wszystkim angielski. Poczytajcie sobie tutaj https://mala-rzecz-a-cieszy.blogspot.co ... ma-to.html jakie są metody, by dzieci uczyć i nie zniechęcić do nauki
ODPOWIEDZ