prawnik od kredytów frankowych

Szukasz porady? Napisz, ktoś na pewno Ci pomoże.
Awatar użytkownika
Elena1971
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2023, 8:25

prawnik od kredytów frankowych

Post autor: Elena1971 »

Witajcie. Czy ktoś z was zmagał się kiedyś z problemem kredytów frankowych? Mieszkam w Legnicy i szukam prawnika, który mógłby mi pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Czy ktoś z Was może polecić mi dobrego prawnika, który specjalizuje się w kredytach frankowych Legnica?
Od kilku lat mam kredyt we frankach szwajcarskich i od tego czasu zaczęły się problemy. Bank nie chce współpracować i nie chce udzielić mi żadnych informacji. Wiem, że mam prawo do uzyskania informacji, ale nie wiem, jak to zrobić.
Bardzo proszę o pomoc. Czy ktoś z Was może polecić mi dobrego prawnika?
Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
smoookaa

Re: prawnik od kredytów frankowych

Post autor: smoookaa »

No dobra, jak każdy, mam prawo po prostu rozwiązać w sobie pewne kwestie i mam problem z moim kredytem frankowym. Dlatego jestem pewna, że u każdego można działać, ale jak już , to po prostu sprawdzam z kim. Kalkulator frankowicza podobno wygląda dziś inaczej, ciekawa jestem, ile można po prostu zyskać.
20latka

Re: prawnik od kredytów frankowych

Post autor: 20latka »

Jestem zdania, że warto czasem poszukać możliwości i jak dla mnie największą kwestią jest to, co można zrobić i jak można podejść do tematu. A mianowicie czy w kancelarii https://lawsome.pl dadzą mi to, czego potrzebuję? Jak myślcie? Ciekawi mnie Wasze podejście i Wasza pomoc. Dajcie znać, co sądzicie.
ODPOWIEDZ