potrzebny radca prawny

Szukasz porady? Napisz, ktoś na pewno Ci pomoże.
Awatar użytkownika
chrystian79
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2023, 1:15

potrzebny radca prawny

Post autor: chrystian79 »

Cześć wszystkim!
Poszukuję radcy prawnego, który mógłby mi pomóc w rozwiązaniu problemu. Jestem z Łodzi i dlatego też interesują mnie porady prawne Łódź. Jeśli ktoś z Was ma doświadczenie w tej dziedzinie lub wie o kimś, kto mógłby mi pomóc, będę wdzięczny za wszelkie informacje. Wiecie na pewno, że niełatwo jest znaleźć takiego specjalistę. Dziękuję za wszelkie sugestie i porady.
ludmiła

Re: potrzebny radca prawny

Post autor: ludmiła »

A czy ktoś z was miał już może przyjemność korzystania z usług https://cejrowski.pl/spadek/ ? Tak pytam, ponieważ wydaje mi się, że ta kancelaria jest naprawdę fachowa i niezawodna. Chciałabym poznać waszą opinię na ich temat... Czy faktycznie warto skorzystać z ich usług?

wymiana szczotek w odkurzaczu
Awatar użytkownika
bornegen
Posty: 175
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:21

Re: potrzebny radca prawny

Post autor: bornegen »

Zanim podejmiesz decyzję, warto skonsultować się osobiście z przedstawicielem kancelarii, np. http://www.kancelariamm.pl/ przedstawić swoje konkretne potrzeby i sprawdzić, czy mają odpowiednie doświadczenie w obszarze, który cię interesuje. Czasem opinie innych klientów mogą być pomocne, ale warto również samodzielnie ocenić, czy kancelaria spełnia twoje oczekiwania.
raylla

Re: potrzebny radca prawny

Post autor: raylla »

Ja długo też szukałam kogoś odpowiedniego na terenie Wrocławia, kto może zająć się niezawodnie również moją sprawą. I znalazłam Kancelarię Adwokacką adwokat Angelika Wójcik https://wojcik-adwokat.pl/ - myślę, żeby do nich się zgłosić, ponieważ mają spore doświadczenie, wiedzę i czytałam na ich temat sporo też pozytywnych opinii. Co wy na to?
lalitaa

Re: potrzebny radca prawny

Post autor: lalitaa »

Trafiłam ostatnio na https://kancelaria-kopko.pl/prawa-przys ... n-karalny/ i poczytałam co nieco na temat oskarżenia o czyn karalny nieletniej osoby, a mianowicie jakie są prawa takiej osoby i o czym powinna ona zostać poinformowana. Myślę, że ważne jest, aby nieletni również znał swoje prawa.
Kancelarnik

Re: potrzebny radca prawny

Post autor: Kancelarnik »

Radca prawny Lublin zatrudnia ekspertów w różnych dziedzinach prawa, co pozwala na kompleksową obsługę prawną. Specjaliści z kancelarii stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewniać klientom najnowsze i najbardziej efektywne rozwiązania prawne. Dzięki temu każdy klient może liczyć na profesjonalną i skuteczną pomoc.
ODPOWIEDZ