najlepsza apteka

Szukasz porady? Napisz, ktoś na pewno Ci pomoże.
lunaa

najlepsza apteka

Post autor: lunaa »

którą aptekę polecacie żeby móc kupić w miarę tanio leki? znacie coś sensownego? zależy mi na aptece stacjonarnej bo nie przepadam za zamawianiem online, co sądzicie o dozie?
erika

Re: najlepsza apteka

Post autor: erika »

Zobacz w DOZie, oni mają bardzo dobre ceny na leki i na suplementy. My cały czas u nich kupujemy, moim zdaniem stacjonarnie najlepiej, plus też za to, że zawsze jest to czego potrzebuję.
lunaa

Re: najlepsza apteka

Post autor: lunaa »

byłam w doz ostatnio, kupiłam sporo rzeczy do domowej apteczki, ceny mi jak najbardziej odpowiadały, wybór asortymentu maja bardzo duzy, bez problemu uzupełniłam zapasy
Owia

Re: najlepsza apteka

Post autor: Owia »

No właśnie to jest naprawdę super w DOZie, że pomimo tego, że ceny wokół mocno poleciały do góry, no wszystko podrożało tak naprawdę, to doz nadal trzyma naprawdę dobre ceny.
milla

Re: najlepsza apteka

Post autor: milla »

Jak dla mnie to doz najlepszy, od dawna tylko tam kupuję, mają najlepsze ceny z wszystkich moich okolicznych aptek, a na dodatek mam och dosłownie pod nosem
pinezka

Re: najlepsza apteka

Post autor: pinezka »

Wiecie, ja nawet sprawdziłam ceny w aptekach w moim mieście i faktycznie ceny mocno poszły w górę. A w dozie jakoś się trzymają na tych samym poziomie od miesięcy, kupuję regularnie i nie zauwazyłam żadnych podwyżek
perliczka

Re: najlepsza apteka

Post autor: perliczka »

DOZ ma bardzo dobre ceny na leki, w sumie na suple też, kupuje u nich od dawna i nie zauważyłam jakiegoś strasznego wzrostu cen, polecam udać się do nich stacjonarnie.
Zenza

Re: najlepsza apteka

Post autor: Zenza »

Zgadzam się z tym co piszecie, w doz mają zdecydowanie najniższe ceny, ostatnio porównywałam różne apteki i czasami zaskoczona byłam jakie są różnice. Póki co najbardziej opłaca się kupować w doz.
Azena

Re: najlepsza apteka

Post autor: Azena »

Ja też kupuję w doz, mają naprawdę dobre ceny. Już trzymam się tylko tej apteki, bo różnica w cenach jest naprawdę spora między aptekami. Do tego dobry wybór i fachowa obsługa też na plus.
Klara

Re: najlepsza apteka

Post autor: Klara »

Ja ostatnio robiłam większe zakupy w doz i naprawdę zaskoczona byłam, że nie wydałam majątku, bo gdzie indziej zapłaciłabym za te same leki więcej, więc dobrze, że jeszcze można gdzieś zaoszczędzić pieniądze. Mam nadzieję, że będą trzymać takie ceny jak najdłużej.
ODPOWIEDZ