Laweta z Pomocnik24h

Szukasz porady? Napisz, ktoś na pewno Ci pomoże.
Awatar użytkownika
leokadiusz1994
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2021, 3:41

Laweta z Pomocnik24h

Post autor: leokadiusz1994 »

Ktoś z was kontaktował się może z firmą Pomocnik24h w sprawie holowania? Chciałbym się dowiedzieć, jakie macie na ich temat opinie, żeby w razie czego wiedzieć, komu pod tym względem można zaufać ;)
Awatar użytkownika
kosma83
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2021, 17:46

Re: Laweta z Pomocnik24h

Post autor: kosma83 »

Wiele osób uważa, że Pomocnik24h to najlepsza całodobowa pomoc drogowa i ja się z tym w 100% zgadzam. Mają dobre ceny, szybko reagują na wezwania, nie brakuje im też profesjonalnego podejścia. Czego więcej potrzeba?
jagódka1

Re: Laweta z Pomocnik24h

Post autor: jagódka1 »

Jak wypadek lub kolizja na drodze - to trzeba dzwonić po pomoc drogową. Ja polecam pomoc drogowa Gdynia - holowanie i transport na lawecie: http://pomocdrogowagdynia.pl/ . Miałam okazję korzystać z ich usług. Trzeba przyznać, że spisali się naprawdę świetnie i jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Laweta z Pomocnik24h

Post autor: Catty »

W każdym większym polskim mieście działa co najmniej kilka firm, które oferują usługi pomocy drogowej, holowania itp. Na stronie internetowej https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-bialystok możecie zapoznać się z listę takich właśnie firm działających na terenie Białegostoku. Polecam.
Kałdun

Re: Laweta z Pomocnik24h

Post autor: Kałdun »

Akurat ja nigdy nie miałem jeszcze okazji współpracować z tą pomocą drogową i jestem zdania, ze bardzo ważną sprawą jest to, aby w głównej mierze mieć zawsze jak najbardziej sprawne auto. Jeśli np. będąc w stolicy przytrafi nam się awaria pojazdu to zdecydowanie pomoc drogowa Warszawa https://drogowipomocnicy.pl/ jest właściwym wyborem.
złomowanie

Re: Laweta z Pomocnik24h

Post autor: złomowanie »

Auto Skup Złomowanie.pl - to tutaj właśnie najlepsza usługa skupu kasacji i złomowania aut - http://autoskupzlomowanie.pl Auto Złomowanie i Skup AUT. Stacja Demontażu Pojazdów prowadzi skup samochodów do złomowania w najlepszych cenach. Nasz auto złom kupi auta powypadkowe i uszkodzone - skup aut używanych to nasza specjalizacja.
ODPOWIEDZ