kto poprowadzi rozwód?

Szukasz porady? Napisz, ktoś na pewno Ci pomoże.
Awatar użytkownika
Eugenia1989
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2023, 18:39

kto poprowadzi rozwód?

Post autor: Eugenia1989 »

Hej forumowicze. Szukam porady w sprawie rozwodu. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże i będzie w stanie mi doradzić.
Przede wszystkim potrzebuję wsparcia w napisaniu pozwu, ale też przy późniejszych rozprawach. Nie sądzę, że dam sobie radę sama bez odpowiedniej wiedzy. Czy ktoś może polecić mi dobrego adwokata od spraw rozwodowych w Łodzi?
Bardzo bym prosiła o jakieś wskazówki. Wiem, że to trudny temat, ale bardzo bym prosiła o jakąś pomoc. :)
Awatar użytkownika
justa
Posty: 235
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:26

Re: kto poprowadzi rozwód?

Post autor: justa »

Witam, nad moją sprawą i wszystkimi formalnościami pieczę trzymała mecenas Joanna Poznańska, dziś wiem że bez niej nie dałabym rady. Wsparcie zarówno to techniczne jak i psychiczne jakie otrzymałam pozwoliło mi jakoś przetrwać ten czas rozpraw. Z całego serca mogę polecić https://kancelaria-poznanska.pl/
Alex

Re: kto poprowadzi rozwód?

Post autor: Alex »

Brak komunikacji w związku to kolejny znaczący czynnik, który może doprowadzić do rozwodu. Kiedy partnerzy nie potrafią efektywnie rozmawiać o swoich potrzebach i oczekiwaniach, dochodzi do nieporozumień i frustracji. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj https://www.damosfera.pl/z-jakich-powod ... ac-rozwod/ i skuteczna komunikacja jest podstawą zdrowego związku.
Miłoszek

Re: kto poprowadzi rozwód?

Post autor: Miłoszek »

Podczas separacji wiele osób zastanawia się, czy możliwe jest nawiązanie nowej relacji. Chociaż prawo nie zabrania tego wprost, to warto być świadomym, że każda decyzja podejmowana w tym czasie może wpływać na przebieg ewentualnego procesu rozwodowego. Ważne jest, aby każdy krok był przemyślany i oparty na solidnej wiedzy o możliwych implikacjach. Strona https://esopot.pl/pl/676_artykuly-spons ... tnera.html dostarcza cennych wskazówek w tej materii.
ODPOWIEDZ