Kto do budowy oczyszczalni?

Szukasz porady? Napisz, ktoś na pewno Ci pomoże.
Awatar użytkownika
Balbina_79
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2019, 15:34

Kto do budowy oczyszczalni?

Post autor: Balbina_79 »

Witam. Prowadzę niewielki hotel i zdecydowałam się zainwestować w oczyszczalnię ścieków. Myślę, że to pozwoli mi nieco zaoszczędzić w perspektywie czasu. Jakich fachowców do takiego zlecenia polecacie?
Awatar użytkownika
Herman-98
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2020, 8:14

Re: Kto do budowy oczyszczalni?

Post autor: Herman-98 »

Racja, inwestycja zwraca się dość szybko, a poza tym jest ekologiczna i bezpieczna. Mogę polecić solidną firmę, jaką jest biohydrosystem.pl. Budowali dla mnie przydomową oczyszczalnię i jestem bardzo zadowolony. Nic nie przecieka, awarie nie występują. Widać, że to robota pierwsza klasa :)
Awatar użytkownika
Gonia335
Posty: 37
Rejestracja: 11 sie 2020, 15:09

Re: Kto do budowy oczyszczalni?

Post autor: Gonia335 »

Twoi klienci raczej nie zwrócą uwagi na to, czy w Twoim hotelu jest oczyszczalnia ścieków. Skupią się jedynie na wystroju i tym czy łóżka są wygodne. Aby zapewnić swoim gościom maksymalny komfort, warto zainwestować w łóżka hotelowe, które są dostępne na stronie: https://senactive.pl/products-category/lozka-hotelowe . Mimo niskiej ceny, są naprawdę wygodne i estetyczne.
miłoszz

Re: Kto do budowy oczyszczalni?

Post autor: miłoszz »

Zdecydowanie tak, taka oczyszczalnia do hotelu to super rozwiązanie, w ciągu kilu lat zwróci wam się ta inwestycja i potem już tylko oszczędzacie. Jeśli szukacie sprawdzonej firmy w tym zakresie to ja wam podpowiem EKO-BIO z Łodzi https://oczyszczalnia.net/kontakt/ My od nich właśnie mamy naszą biologiczną oczyszczalnię ścieków i w 100 % odpowiada naszym potrzebom, jest solidna, działa bezawaryjnie, po prostu dobrze nam służy.
ODPOWIEDZ