Jakie drzwi? Wewnętrzne, zewnętrzne

Szukasz porady? Napisz, ktoś na pewno Ci pomoże.
Banaś64

Jakie drzwi? Wewnętrzne, zewnętrzne

Post autor: Banaś64 »

Salon https://www.vox.pl/dip-salon-lodz-salon-firmowy-169 współpracuje z wieloma producentami, z którymi w prosty sposób można się skontaktować, więc drzwi u nich to nie byle co tylko inwestycja na lata żywotności drzwi. Ja wybrałem vox i jestem bardzo zadowolony
herciu

Re: Jakie drzwi? Wewnętrzne, zewnętrzne

Post autor: herciu »

Jeśli szukasz drzwi do swojego domu, to myślę, że firma https://agstyle.pl/stolarka-drzwiowa-warszawa/ to miejsce, które warto rozważyć. Mają spory wybór i całkiem przystępne ceny, więc nie będziesz rozczarowany ich ofertą. Daj znać, czy coś konkretnego wpadło Ci w oko.
Tomaszek

Re: Jakie drzwi? Wewnętrzne, zewnętrzne

Post autor: Tomaszek »

Co do drzwi zewnętrznych to fajne drzwi stalowe ma firma KMT. Polska firma i drzwi dobrej jakości, starannie wykonane z wysokie jakości elementów i materiałów. My wybraliśmy drzwi Supetherma 90 - jedne z najgrubszych tego typu na rynku i uwazam, ze to był dobry wybór. Drzwi ładnie wyglądają, komfortowe w użytkowaniu, ciepłe - mają wszystko co trzeba.
Łukasz4123

Re: Jakie drzwi? Wewnętrzne, zewnętrzne

Post autor: Łukasz4123 »

Chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzic stronę https://alvera.pl , na której znajdziecie ofertę firmy Alvera, która zajmuje się produkcją i montażem okien, drzwi i bram garażowych. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje o niej znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ