ile kosztuje prawnik?

Szukasz porady? Napisz, ktoś na pewno Ci pomoże.
julćia

ile kosztuje prawnik?

Post autor: julćia »

Będę musiała przeprowadzić sprawę spadkową ale nie wiem jak się za to zabrać. Dlatego nalepszym wyjściem będzie skorzystanie z pomocy prawnika. Zastanawiam się ile kosztuje prawnik w Warszawie. Możecie mi podpowiedzieć jaki to jest koszt?
Awatar użytkownika
pikolo
Posty: 106
Rejestracja: 19 lut 2020, 14:30

Re: ile kosztuje prawnik?

Post autor: pikolo »

wszystko zalezy od sprawy i kancelarii tak naprawde. Ja moge polecic Ci kontakt z Kancelaria Weglowski w Szczecinie - prowadzili sprawe karna mojego brata, wcale nie latwa, a nie kosili po portfelu jak szaleni tylko bardzo ludzko i indywidualnie podeszli do sytuacji, za co jestesmy im wdzieczni :)
krzyś

Re: ile kosztuje prawnik?

Post autor: krzyś »

Mogę zaproponować bardzo dobrą i sprawdzoną kancelarię prawną, która zajmuje się poradami online. Dla mnie https://ekancelaria.tv/ są najlepszymi profesjonalistami, którzy bardzo angażują się w sprawy klienta, a cena za ich usługi nie jest zbyt wygórowana
Jerzy K.

Re: ile kosztuje prawnik?

Post autor: Jerzy K. »

Ceny z całą pewnością są zróżnicowane. Zależy od lokalizacji, tematu porady, stopnia skomplikowania sprawy... Adwokat Łowicz to konsultacje stacjonarne, online i telefoniczne, co też ma wpływ na cenę.. Ale warto wybierając prawnika kierować się nie tylko ceną, ale przede wszystkim skutecznością działania i opiniami dotychczasowych klientów.
antośka

Re: ile kosztuje prawnik?

Post autor: antośka »

Właśnie jeśli chodzi o odszkodowania Elbląg to wydaje mi się, że dobrym wyborem będzie jednak https://www.krp-ks.pl/zakres-uslug/odszkodowania/ . Firma posiada bardzo duże doświadczenie i przede wszystkim obsługa fachowo podchodzi do spraw klientów
ODPOWIEDZ