hemoroidy

Szukasz porady? Napisz, ktoś na pewno Ci pomoże.
Awatar użytkownika
fringila
Posty: 28
Rejestracja: 09 lut 2020, 19:39

hemoroidy

Post autor: fringila »

czy ktoś coś poleci na hemoroidy ? problem jest poważny zawsze krwawi wszystko przy wypróżnianiu
Awatar użytkownika
decadence
Posty: 32
Rejestracja: 29 kwie 2020, 9:03

Re: hemoroidy

Post autor: decadence »

Mnie w ciaży pojawiły się straszne hemoroidy, naprawdę ciężko było się ich pozbyć... Czopki nie pomagały, dopiero gumkowanie u dr jackiewicza w klinice ober clinic bardzo dobrze zadziałało na ten problemy hemoroidy nie powróciły
leś

Re: hemoroidy

Post autor: leś »

czyli tylko zabieg? no nie chce mi się wierzyć że nie ma środków które pomagają, na pewno są jakies skuteczne
Awatar użytkownika
parówkowa
Posty: 34
Rejestracja: 25 cze 2019, 18:47

Re: hemoroidy

Post autor: parówkowa »

Może spróbuj stosować preparat ProctoLact-M który zalecany jest właśnie w zaburzeniach mikroflory jelit, szczególnie w przypadku dolegliwości ze strony końcowego odcinka przewodu pokarmowego czyli odbytu i odbytnicy, mi ten środek bardzo pomógł
Pińka

Re: hemoroidy

Post autor: Pińka »

Nie popadajmy też w skrajności. Przeciez hemoroidy sie leczy. A w zasadzie w duzej czesci przypadkow wystarczy zmiana diety i stylu życia. U mnie jak juz sa stosuje przez kilka dni czopki proktis i po temacie. A dopadaja mnie na wyjazdach relaksacyjnych. Gdy rzeczywiscie sobie troche folguje. Po powrocie do normalnosci jest po temacie
ODPOWIEDZ