Gdzie zrobić prawo jazdy?

Szukasz porady? Napisz, ktoś na pewno Ci pomoże.
Awatar użytkownika
konrad_63
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2020, 3:04

Gdzie zrobić prawo jazdy?

Post autor: konrad_63 »

Do jakiej warszawskiej auto szkoły polecacie zapisać się na kurs? Z tego co słyszałem to w lejdis-gentleman-osk.pl mają bardzo fajnych instruktorów. Ktoś z was tam zdawał? Jak wrażenia?
Awatar użytkownika
Ludolfa
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2020, 21:39

Re: Gdzie zrobić prawo jazdy?

Post autor: Ludolfa »

Bardzo polecam tą auto szkołę. Ja i kilku moich znajomych robiliśmy tam prawo jazdy kategorii B i każdy jest tak samo zadowolony. Nie tylko z profesjonalizmu instruktorów, ale i z atrakcyjnej ceny :)
Awatar użytkownika
parówkowa
Posty: 34
Rejestracja: 25 cze 2019, 18:47

Re: Gdzie zrobić prawo jazdy?

Post autor: parówkowa »

Ja prawo jazdy kategorii B robiłam w Warszawie, a wcześniej uczyłam się w szkole jazdy Motostart na Mokotowie, mogę w sumie polecić tą szkołę bo szybko udało mi się skończyć kurs a instruktorzy nauczyli mnie na tyle że dość łatwo zdałam bo za drugim razem :)
ginamó

Re: Gdzie zrobić prawo jazdy?

Post autor: ginamó »

Najpierw musisz wybrac właściwą szkołę jazdy, która Cię do tego przygotuje. Ogromnej pomocy udzielili mi https://szkolajazdy.com/prawo-jazdy/kategoria-b/ , dzięki którym opanowania tego materiału stało się faktycznie możliwe. Teraz poruszanie się przy pomocy auta nie stanowi dla mnie zagadki a nawet jest sporą przyjemnością!
gabrielaa

Re: Gdzie zrobić prawo jazdy?

Post autor: gabrielaa »

Dla mnie na pewno ważnym elementem będzie szkoła jazdy warszawa , ale jak już możecie mi w tym względzie coś doradzić, to ja podpowiem, że naprawdę kluczowym rozwiązaniem dla mnie będzie kompleksowa obsługa. I niech to wszystko naprawdę będzie dla mnie ważne. Co wy na to? Jakie macie wskazówki?
motocyklaaa

Re: Gdzie zrobić prawo jazdy?

Post autor: motocyklaaa »

Dla mnie największym rozwiązaniem jest to, bym się kompleksowo zajmowała niemożliwym, a mianowicie prowadzeniem ciężarówki. Mój narzeczony mnie do tego po prostu zmusza, bo uważa, że się świetnie nadaję i nie wierzę w siebie. I skoro chce postawić, to spoko, zapiszę się tu https://prosto.edu.pl/oferta/prawo-jazd ... -warszawa/ i pokażę mu, że ma rację :) .
Korzeń

Re: Gdzie zrobić prawo jazdy?

Post autor: Korzeń »

Kolejnym ważnym aspektem jest fakt, że niektóre szkoły jazdy oferują pakiety obejmujące dodatkowe godziny jazd w cenie kursu. Szczegóły dotyczące tego, jak te pakiety mogą wpłynąć na koszt całkowity, opisano w artykule pod adresem https://nowywyszkowiak.pl/wydarzenia/il ... jazdy.html i to może być korzystne dla osób, które potrzebują więcej czasu na naukę jazdy.
kajaaa

Re: Gdzie zrobić prawo jazdy?

Post autor: kajaaa »

Warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług https://osk-konan.pl/ . Jest to ceniona szkoła nauki jazdy, znana z wysokiego standardu kształcenia. Może to być interesująca opcja do rozważenia.
ODPOWIEDZ