Czemu boli głowa?

Szukasz porady? Napisz, ktoś na pewno Ci pomoże.
Awatar użytkownika
indyko
Posty: 7
Rejestracja: 20 sty 2020, 20:11

Czemu boli głowa?

Post autor: indyko »

Jakie mogą być przyczyny bólu głowy? co może być winą?
Awatar użytkownika
blonda
Posty: 89
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:04

Re: Czemu boli głowa?

Post autor: blonda »

ooo tych przyczyn to może być wiele, mnie zawsze boli przy zapaleniu zatok, zapaleniu ucha, nawet czytalam ostatnio o tym, bo tez szukałam informacji i znalazłam fajny artykuł https://pelafenlek.pl/bol-glowy-przyczy ... by-na-bol/
Awatar użytkownika
Amelia18
Posty: 21
Rejestracja: 26 cze 2020, 22:46

Re: Czemu boli głowa?

Post autor: Amelia18 »

Przyczyn moze być mnóstwo. Dlatego warto zawsze iśc do lekarza a on nas potem skieruje na odpowiednie badania. Ja zawsze z każdym bólem jak trwa trochę dłużej idę do przychodni Nasz Lekarz. Tam mają bardzo dobry sprzęt , mozna zrobic w kazdej chwili USG , praktycznie robią wszystkie możliwe rodzaje tego badania. Zawsze warto o siebie zadbać i nie zwlekać z pójściem do specjalisty.
Ewa Ś

Re: Czemu boli głowa?

Post autor: Ewa Ś »

Rózne moga być przyczyny, migrena na przykład
Zuśka

Re: Czemu boli głowa?

Post autor: Zuśka »

Dokładnie moze być także ból od kręgosłupa,wtedy warto wybrać sie do lekarza a on skieruje nas na rehabilitację. Jak ktoś z okolic Torunia to warto zajrzeć do Kriosonik, tam mają bardzo dobrych specjalistów i nowoczesny sprzęt. Z pewnością zabiegi u nich pomogą nam zwalczyć dolegliwości.
Żabka

Re: Czemu boli głowa?

Post autor: Żabka »

Migrena jak najbardziej moze być przyczyną bólu głowy. Czasem moze to spowodować ze dobrana antykoncepcja. Sama wiem jak przy wcześniejszych pigułkach ,które brałam to męczyły mnie bóle głowy.Dopiero jak zaczęłam stosować belarę to wszystko się unormowało. Teraz nawet nie mam spadku libido a miesiączki nie są już tak obfite.
DorotaĆwik90

Re: Czemu boli głowa?

Post autor: DorotaĆwik90 »

Znam bardzo dobrze migrenowe bóle głowy i serdecznie współczuję osobą, które też zmagają się z tym problemem. Moje bóle migrenowe były już tak uporczywe, że dwa razy byłam na SOR. Znalazłam dobrego neurologa https://www.neurolog-gutkowski.pl/ i powiem wam, że nareszcie ktoś zajął się fachowo moim problemem. Dostałam świetne leki mam trzymać odpowiednią dietę i faktycznie dolegliwości zminimalizowały się prawie do zera.
gitarał

Re: Czemu boli głowa?

Post autor: gitarał »

Po odpowiedź na te pytanie ruszyłem do lekarza rodzinnego z poradni Medis https://www.medis.pl/uslugi/uslugi-w-ra ... rodzinnego . Akurat przyjmują w ramach NFZ co według mnie jest dodatkowym, atrakcyjnym atutem. Dzięki ich ofercie udało się znaleźć przyczynę dręczącego mnie bólu, całe szczęście. Skorzystanie z usług fachowców było w tym wypadku istotne. Kombinacja stosownych porad może faktycznie uratować nasze zdrowie, także rozsądnie było pójść właśnie w tym kierunku.
ODPOWIEDZ