Romantyczny wyjazd

Jak znaleźć najlepsze prezenty na każdą okazję? Co kupić żonie, bratu, koledze? Pomysły, inspiracje, polecenia sklepów.
Manri

Romantyczny wyjazd

Post autor: Manri »

Wielkimi krokami zbliża się nasza dziesiąta rocznica ślubu i chciałabym ją uczcić w jakiś wyjątkowy sposób, zastanawiam się nad jakimś wyjazdem, najlepiej nad morze. Chciałabym to zorganizować już w najbliższym czasie, więc jeśli ktoś z Was może polecić jakieś hotele przy plaży w Krynicy Morskiej, to z góry za to dziękuję.
Róża

Re: Romantyczny wyjazd

Post autor: Róża »

Niewątpliwie nasze Polskie góry, są bardzo romantycznym miejscem, tym bardziej zimą. A jeśli góry, to oczywiście Zakopane :) To piękne miasto, ma bardzo dużą bazę noclegową, dlatego trudno coś z niej wybrać. Jednak są takie perełki, jak te apartamenty - https://elkowyzakatek.com/. Sami sprawdźcie :)
Żaneta Grobowska

Re: Romantyczny wyjazd

Post autor: Żaneta Grobowska »

Na romantyczny wyjazd polecam wybrać się do Słupska i to jeszcze w okresie świątecznym. Ja jestem tu co jakiś czas z powodu mojej pracy i często odwiedzam rynek i jest ona naprawdę klimatyczny...a już w okresie świątecznym to magia. Kiedy jestem w Słupsku to zawszę kwateruję się w hotelu http://www.przymorze.com.pl/kontakt i jest to jeden z najlepszych hotelu w Słupsku w bardzo przystępnych cenach. Bardzo lubię ten hotel i niema opcji na inny..... :)
megan88

Re: Romantyczny wyjazd

Post autor: megan88 »

A może warto byłoby wybrać się do Poznania? Według mnie jest to też ciekawe miasto, które ma sporo do zaoferowania. Jakby co tutaj https://www.donprestige.com macie świetny hotel, gdzie znajdziecie wygodne pokoje blisko właśnie najróżniejszych atrakcji.
ODPOWIEDZ