Kawa jako prezent

Jak znaleźć najlepsze prezenty na każdą okazję? Co kupić żonie, bratu, koledze? Pomysły, inspiracje, polecenia sklepów.
żonkil

Kawa jako prezent

Post autor: żonkil »

Zastanawiam się czy kawa na prezent to jest dobry pomysł? Chciałabym dorzucić mamie do prezentu świątecznego. Liczę, że jeśli zamówię ją jutro, zdąży jeszcze dotrzeć do wigilii.
Łękowska

Re: Kawa jako prezent

Post autor: Łękowska »

Oj tak kawa to świetny pomysł, kto nie lubi pic kawy? Najbardziej lubię taką z prawdziwego ekspresu , ona wtedy ma niepowtarzalny smak jak na wakacjach we Włoszech. Sama lubię takie właśnie prezenty dostawać. Natomiast jeśli chodzi o ekspres do kawy to warto kupić taki z prawdziwego zdarzenia i dobrze mieć sprawdzony serwis https://ekspresowy-serwis.pl/ w którym wszystko sprawnie i szybko załatwią.
Kinga Mrożek

Re: Kawa jako prezent

Post autor: Kinga Mrożek »

Mój tata bardzo lubi kawę i na każde święto dostaję kawkę w prezencie. Teraz będziemy się szykować do taty 68 urodzin wiec pewnie kupie jakieś ekstra kapsułki z tej strony https://laroma.pl/category/oferta-kawa-w-kapsulkach. Zawsze zamawiam kawę od nich i mam 100 % pewności, że kawa będzie najlepsza.
Wróbel

Re: Kawa jako prezent

Post autor: Wróbel »

Według mnie, na prezent idealnie sprawdzi sie książka. Jeśli szukacie nowości, to polecam tanią księgarnię internetową : https://www.taniaksiazka.pl/pod-tecza-c ... 21046.html gdzie znajdziecie naprawdę szeroki wybór książek po niskich cenach. Do tego często można liczyć na promocje i udaje sie kupić książki jeszcze taniej. Księgarnia jest na bieżąco z nowościami wiec warto śledzić co wchodzi do nowego asortymentu. Dodatkowo, można zamówić sobie książkę w internecie i potem tylko pozostaje czekać na kuriera
ODPOWIEDZ