Co na rocznicę ślubu?

Jak znaleźć najlepsze prezenty na każdą okazję? Co kupić żonie, bratu, koledze? Pomysły, inspiracje, polecenia sklepów.
Awatar użytkownika
Amelia92
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2019, 19:55

Co na rocznicę ślubu?

Post autor: Amelia92 »

Hej, macie jakieś propozycje, co mogłabym wręczyć mężowi na rocznicę ślubu? Szukam inspiracji i nic ciekawego nie mogę znaleźć. Może wy mi coś podpowiecie :)

thc co to jest
Awatar użytkownika
Milomira1991
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2020, 22:58

Re: Co na rocznicę ślubu?

Post autor: Milomira1991 »

Ja wymyśliłam sobie statuetkę własnego projektu, którą wykonała mi firma spinfactory.pl. Mąż zdziwiony, ale bardzo zadowolony, więc i ja się cieszę. Statuetka wygląda na bardzo solidną i widać, że wykonano ją z dbałością o szczegóły. Polecam zajrzeć na stronę, którą podlinkowałam, że tam coś Ci wpadnie w oko :)
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Co na rocznicę ślubu?

Post autor: Catty »

A może kup mężowi jakiś ładny, elegancki męski perfum? Mi ostatnio na przykład bardzo spodobał się zapach Antonio Banderas, taki, jak na stronie internetowej https://francuskieperfumy.pl/antonio-ba ... umy-meskie. Polecam :)
Kochaś

Re: Co na rocznicę ślubu?

Post autor: Kochaś »

Dla tych, którzy reklamują tu swoje towary, zamieszczam opcję dodatkowej promocji. Możecie dotrzeć do zainteresowanych, wstawiając ogłoszenie w tym serwisie h[url]ttps://ogloszeniaprasowe.pl[/url], dobierzcie kategorie i dopasujcie lokalizację np https://ogloszeniaslaskie.pl czy https://podlaskie-ogloszenia.pl, a zwiększycie bezpośredni kontakt z klientem, a co za tym idzie i zysk.
ODPOWIEDZ