Tłumaczenia angielski Warszawa

Polecamy strony, serwisy, portale.
Awatar użytkownika
subislaw-68
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2020, 7:20

Tłumaczenia angielski Warszawa

Post autor: subislaw-68 »

Czy współpracujecie może z jakimś sprawdzonym biurem tłumaczeń z Warszawy? Mnie zainteresowała oferta tlumaczka-przysiegla.pl. Jeśli korzystaliście z usług Pani Danuty, to koniecznie dajcie znać, co sądzicie o jakości jej przekładów.
Awatar użytkownika
Lea
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2020, 22:05

Re: Tłumaczenia angielski Warszawa

Post autor: Lea »

Nie mogę powiedzieć złego słowa. Pani Danuta to najlepszy tłumacz przysięgły w Warszawie, a to dlatego, że ma wiedzę, ma doświadczenie i super podejście. Oferuje atrakcyjne ceny przekładów, dba o ich poprawność i wyrabia się w terminie, a to równie ważne moim zdaniem.
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Tłumaczenia angielski Warszawa

Post autor: Catty »

A skoro mowa o języku angielskim, to gdzie Waszym zdaniem najlepiej sobie zrobić kurs języka angielskiego? Ja ostatnio widziałam taką ofertę na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski. Dowiedziałam się, że Szkoła Językowa ProfiLingua, która go organizuje, działa już od wielu lat na rynku. Jak sądzicie, warto jej zaufać?
Awatar użytkownika
abraham
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:52

Re: Tłumaczenia angielski Warszawa

Post autor: abraham »

Akurat ja jeszcze z tłumaczeń językowych nie miałem okazji korzystać, ale jestem przekonany, że jak najbardziej fajną sprawą jest po prostu znać język angielski. Mogę dodać, że również ja zdecydowałem się na zapianie na język do szkoły językowej https://lincoln.edu.pl/warszawa/centrum/ i oczywiście każdemu mogę ją polecić.
ODPOWIEDZ