Szkoła podstawowa Warszawa Ochota

Polecamy strony, serwisy, portale.
Awatar użytkownika
Karkuszka
Posty: 60
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Szkoła podstawowa Warszawa Ochota

Post autor: Karkuszka »

Przeprowadziłam się do Warszawy i szukam szkoły dla mojego dziecka. Raczej nastawiam się na prywatną podstawówkę, więc jak macie jakieś godne polecenia to proszę o wpisy ;) Sprawdzałam już co mam w okolicy i tak najlepiej chyba prezentuje się dla mnie Te Vizja Ochota. No ale też jak coś przyjmę i inne polecenia.
Awatar użytkownika
Wiolkas
Posty: 73
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:57

Re: Szkoła podstawowa Warszawa Ochota

Post autor: Wiolkas »

To jak wiele osób, ja również przeprowadzałam się do Warszawy i wszystko bylo nowe, właśnie z wyborem ze szkoły nie było większego problemu, generalnie jak przeglądałam oferty szkół to stwierdziłam, że nie ma złych wyborów. Szkoły prywatne mogą tu zagwarantować dzieciom świetne możliwości
Awatar użytkownika
Arrek
Posty: 54
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:26

Re: Szkoła podstawowa Warszawa Ochota

Post autor: Arrek »

Odległość jest bardzo ważna, mieszkam trochę w Warszawie i muszę przyznać, że raz wybrałam źle szkołę dla dziecka, strasznie się męczyliśmy przez odległość Jak tet Vizja jest miarę blisko, komunikacja jest spoko, to jak najbardziej możesz wybrać tą szkołę, dużo dobrych opinii już o niej słyszałam.
Mońka

Re: Szkoła podstawowa Warszawa Ochota

Post autor: Mońka »

Warszawa duże miasto, pewnie na samej Ochocie będzie kilka szkół. Ja to obecnie nie mam wyboru za bardzo, no ale i tak udało się nam, że mamy super szkołę dla dziecka. Jak oglądałam prywatne szkoły to bardzo się zaskoczyłam co one oferują dzieciom, rodzicom, na pewno bym taką wzięła dla dziecka
mańek

Re: Szkoła podstawowa Warszawa Ochota

Post autor: mańek »

Pierwsze co przychodzi mi na myśl to właśnie Te Vizja i ich podstawówka na Ochocie. Mój syn co prawda jeszcze chodzi do przedszkola ale już wiemy że właśnie wybierzemy tą szkołę. Plusów jest bardzo dużo, widać że tu dzieci mogą liczyć na masę rozwojowych zajęć, czegoś dodatkowego, poza planem lekcyjnym.
Gośaczek

Re: Szkoła podstawowa Warszawa Ochota

Post autor: Gośaczek »

Wakacje już czas pożegnać na rok... niestety. Czas poważnie przygotować się do nadchodzącego roku szkolnego .Nowy czas, nowe kłopoty.Tak tak , w szkołach dzieci także maja problemy z którymi często nie potrafią sobie poradzić. Warto więc obserwować swoje pociechy i w razie potrzeby odpowiednio reagować.Poczytajcie sobie tutaj - http://mamanalajcie.pl/rodzina/jak-wspi ... -w-szkole/ a dowiecie sie jakie niebezpieczeństwo mogą czyhać w szkole.
Awatar użytkownika
Trenerka
Posty: 23
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:46

Re: Szkoła podstawowa Warszawa Ochota

Post autor: Trenerka »

Jak Ochota to tylko i wyłącznie Te Vizja - super sprawa, świetne miejsce. Jak chcecie aby wasze dziecko dostało to co najlepsze, miało dobre wyniki w nauce to powinniście rozważyć ten wybór. Nauczyciele są super, a klasy nie są aż tak liczne więc dzieciom łatwiej się skupić.
Iga

Re: Szkoła podstawowa Warszawa Ochota

Post autor: Iga »

Jeśli tylko bierzecie pod uwagę prywatne szkoły to z czystym sumieniem polecam Te Vizje. Mają swój jeden z oddziałów właśnie na Ochocie. Nasza córka tam chodzi i możemy o Te Vizji mówić tylko w superlatywach. Szkoła ciągle idzie z postępem czasu, nie trzyma się tylko starych schematów w nauczaniu przez co dzieci przyswajają wiedzę z dużą łatwością. Organizują całą masę wycieczek, zajęć dodatkowych, z których dzieciaki mogą wyciągnąć naprawdę dużo
mariola09

Re: Szkoła podstawowa Warszawa Ochota

Post autor: mariola09 »

My postawiliśmy na szkołę prywatną, a dokładniej na Te Vizję. Myślę, że był to bardzo dobry wybór. Synek jest bardzo zadowolony i lubi chodzić do szkoły, co moim zdaniem jest najlepszą rekomendacją. W dodatku szkoła cały czas się rozwija, a to daje coraz to więcej możliwości dzieciom. Organizowane są różne wycieczki, warsztaty, czy zajęcia dodatkowe, na których dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowana. Jako rodzic jestem bardzo zadowolona z tego wyboru.
elizaa

Re: Szkoła podstawowa Warszawa Ochota

Post autor: elizaa »

A czy dobrze orientujecie się w takich sprawach, jak przykładowo egzamin ósmoklasisty lektury jakie są tutaj potrzebne? W sensie, jakie powinno się znać? Myślę, że warto to wiedzieć, aby dopilnować troszkę dziecko, aby faktycznie po te książki sięgło.
Gość

Re: Szkoła podstawowa Warszawa Ochota

Post autor: Gość »

Jak wsze dziecko chodzi już do szkoły podstawowej to tutaj https://beesafe.pl/ubezpieczenie-szkolne/ macie ofertę na dobre szkolne ubezpieczenia. Wielu rodziców się na takie decyduje bo to pozwala im być spokojniejszym o losy naszych dzieci.
Gość

Re: Szkoła podstawowa Warszawa Ochota

Post autor: Gość »

Szkołę podstawową ja dla mojej córki wybierałam taką która jest blisko mojej pracy bo mogę ją zawozić tam i odbierać. No i ubezpieczenie szkolne jeszcze tylko znajdę fajne i będzie miała wszystko załatwione jak trzeba.
meliskaa

Re: Szkoła podstawowa Warszawa Ochota

Post autor: meliskaa »

Powiem wam, że ja już porównywałam najróżniejsze szkoły ze sobą i póki co na mnie największe wrażenie zrobiła szkoła https://galileo.edu.pl/ , która otwarta jest dla każdego. Podoba mi się, że mają oni świetne podejście do dziecki i dbają o ich rozwój we wszechstronny sposób.

tabletop tablet
ODPOWIEDZ