Strategie i łamigłówki rozwijają logiczne myślenie.

Polecamy strony, serwisy, portale.
Jastrzębski

Strategie i łamigłówki rozwijają logiczne myślenie.

Post autor: Jastrzębski »

Strategie i łamigłówki rozwijają logiczne myślenie.

Po prostu nasz strach przed czymkolwiek nowym jest w nas zakorzeniony i wbity w bęben. Po pierwsze, gry to nowa klasa sztuki, powiedziałbym - "sztuka interaktywna". I nie jest to jeszcze dla wszystkich zrozumiałe (tak było też z kinem). Słuchasz opinii ludzi, którzy nic z tego nie rozumieją i dlatego czujesz się zawstydzony. I trudno się temu oprzeć, kiedy wszyscy dookoła mówią, że to frajerstwo, szkodliwe, bezużyteczne i inne bzdury.
posting.php?mode=post&f=15

Pokaż reszcie z nas, że jest to przydatne. Podnieś prestiż działania poprzez osobisty przykład: zostań projektantem gier lub programistą. Opracuj mobilną aplikację do gier. Ludzie są bardzo zainteresowani kwestią pieniędzy. I nie zaszkodzi to również tobie.

Prawdopodobnie to właśnie gry komputerowe sprowokowały szaleńczy postęp samych komputerów i powstanie sieci neuronowych. A teraz w rezultacie wszystko zmierza w kierunku AI. Czy nastąpiłby taki postęp, gdyby komputer nie miał również funkcji rozrywkowej? Nie sądzę, ponieważ tak wiele osób nie byłoby zaangażowanych.

Wirtualna i rozszerzona rzeczywistość to przyszłość. A nic tak nie napędza postępu jak rozrywka.

Jak pozbyć się tego uczucia? Nie słuchaj innych, podążaj za własnymi zainteresowaniami. Zaufaj mi, nie zdegradujesz się: to nie jest jak picie piwa w pubie.
Jastrzębski

Re: Strategie i łamigłówki rozwijają logiczne myślenie.

Post autor: Jastrzębski »

W rzeczywistości, to jest bardzo przydatne do gry, jeśli robisz to mądrze. Czyli kalkuluj swoje ruchy i dużo pracuj głową. W każdym razie, można również grać dla rekreacji, aby wyłączyć mózg i zwiększyć owocność.
https://faktyoswiecim.pl/dzieje-sie/sty ... nety-mars/
ODPOWIEDZ