Polecane żłobki w Warszawie

Polecamy strony, serwisy, portale.
Awatar użytkownika
Filipa1980
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2020, 20:11

Polecane żłobki w Warszawie

Post autor: Filipa1980 »

Które żłobki w Warszawie są tymi najczęściej polecanymi? Słyszałam, że dużo rodziców chwali żłobek Anteczek. Ktoś z was posyła tam dziecko? Jesteście zadowoleni z opieki?
Awatar użytkownika
odyla_81
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2020, 8:10

Re: Polecane żłobki w Warszawie

Post autor: odyla_81 »

Anteczek to żłobek dla wymagających rodziców, a opieka tam jest kompleksowa dzięki wykwalifikowanym wychowawcom. Maluchy biorą też udział w przeróżnych zajęciach dodatkowych takich jak zajęcia taneczne i inne. Panuje tam świetna atmosfera. Gorąco polecam.
ZosiaŁukasik

Re: Polecane żłobki w Warszawie

Post autor: ZosiaŁukasik »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tego przedszkola w Sosnowcu https://www.elfik.pl/#. Do tego przedszkola chodziła moja córka i córka mojego brata. Obie z bratową byłyśmy bardzo zadowolone i nie miałyśmy żadnych zastrzeżeń. Teraz moja bratowa będzie oddawała synka do żłobka i pewnie wybierze Elfika.
ZuziaĆ

Re: Polecane żłobki w Warszawie

Post autor: ZuziaĆ »

Jeżeli jesteśmy w temacie żłobka to polecam zapoznać się z tym ciekawym artykułem na temat własnie żłobków https://www.naucz-sie.pl/artykul/jak-wy ... bek-107561. Atykuł wiele wyjaśnia na co zwrócić uwagę podczas wybierania żłobka. Ja baedzo dużo się dowiedziałam.
ODPOWIEDZ