Polecane biuro nieruchomości

Polecamy strony, serwisy, portale.
Awatar użytkownika
regina1968
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2020, 10:58

Polecane biuro nieruchomości

Post autor: regina1968 »

Jakie znacie biura nieruchomości z Wrocławia i okolic? Które z nich możecie mi polecić? Jak na razie natknęłam się na ofertę doexpert.pl i jestem skłonna skorzystać właśnie z ich usług. Uważacie, że warto?
Awatar użytkownika
Anastazy_71
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2021, 17:48

Re: Polecane biuro nieruchomości

Post autor: Anastazy_71 »

Kiedy rozbudowywałem firmę, agenci z tego biura zaproponowali mi świetny warsztat na sprzedaż we Wrocławiu. Bardzo pomogli też przy formalnościach, więc nie mogę im absolutnie nic zarzucić. Są niezastąpieni.
gośia

Re: Polecane biuro nieruchomości

Post autor: gośia »

Bardzo dobra agencja nieruchomości w Katowicach, z której sama korzystam, więc mogę polecić, bo wiem, jak wygląda współpraca nimi, mnie się bardzo podoba, bo praktycznie wszystko wykonują za mnie, ja tylko muszę podejmować decyzje i inwestować pieniądze, z czego mam bardzo dobre dochody. Teraz widze jak ciężka i odpowiedzialna jest praca w takiej agencji nieruchomości.
Awatar użytkownika
abraham
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:52

Re: Polecane biuro nieruchomości

Post autor: abraham »

Akurat ja w tym zakresie nie jestem w stanie pomóc i muszę przyznać, że jak najbardziej rynek nieruchomości jest niezwykle ciekawy. Muszę przyznać, że jak chciałem sprzedać mieszkanie to wtedy jak się okazało firma http://skupnieruchomoscidom.pl/ bez problemu skupiła to mieszkanie ode mnie.
mikła33

Re: Polecane biuro nieruchomości

Post autor: mikła33 »

Jest wiele biur nieruchomości godnych polecenia. Wszystko zależy od konkretnej lokalizacji, to gdzie szukacie nieruchomości dla siebie. A jeszcze lepsze są takie portale jak https://www.dobryadres.pl/ofertynieruch ... ia%C5%82ki , gdzie są oferty nie jednego a wielu biur nieruchomości. O wiele więcej ofert, wszystko w jednym miejscu, zdecydowanie szybciej można coś znaleźć odpowiedniego.
ODPOWIEDZ