Fotograf Gdańsk Chełm

Polecamy strony, serwisy, portale.
Awatar użytkownika
rodo
Posty: 53
Rejestracja: 07 sie 2019, 9:55

Fotograf Gdańsk Chełm

Post autor: rodo »

Miałem ostatnio okazję korzystać z usług świetnego fotografa i podrzucam Wam namiar: https://www.justart-studio.com/ . Co w ofercie? Sesje ślubne, biznesowe, reklamowe, indywidualne ale też zdjęcia do dokumentów, reprodukcja starych fotografii. Muszę przyznać, że ten fotograf ma świetne oko. Godny polecenia namiar dla każdego!
Awatar użytkownika
maja
Posty: 54
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:19

Re: Fotograf Gdańsk Chełm

Post autor: maja »

No mnie to bardziej dolnośląskie interesuje, dlatego w Google wciąż wrzucam hasło fotograf ślubny żyrardów , żeby kogoś odpowiedniego znaleźć. Ślub już niedługo, a ja nadal nie mam kogoś od zdjęć. No, to jestem niestety bardzo w tyle. I oczywiście przyszły mąż nie ma czasu mi pomóc, bo to czy tamto. No to już całkiem jest dobrze.
Awatar użytkownika
jestemwasz
Posty: 49
Rejestracja: 12 paź 2019, 11:14

Re: Fotograf Gdańsk Chełm

Post autor: jestemwasz »

Jeśli szukacie dobrego fotografa ślubnego, to polecam Patryka Wolańskiego ze Śląska https://www.patrykwolanski.pl/ może dojechać w każde miejsce w Polsce. Do współpracy podchodzi z wielkim zaangażowaniem i zawsze daje z siebie wszystko, widać o na zdjęciach które nawet bardzo późno w nocy wyglądają świeżo i unikalnie. Bardzo dobrze układa się współpraca z młodymi, myślę że warto się z nim skontaktować.
Adam845

Re: Fotograf Gdańsk Chełm

Post autor: Adam845 »

Chciałbym Wam polecić stronę https://beafoto.pl , na której znajdziecie ofertę internetowego sklepu fotograficznego Beafoto, w której ofercie znajdziecie aparaty cyfrowe, obiektywy, drony, lornetki i wiele więcej. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ