Zakupy w swiece-zaplonowe.pl

Szukasz najlepszego serwisu samochodowego? Chcesz znaleźć sklep motoryzacyjny z szeroką ofertą produktów? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Przemysł_97
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2021, 23:53

Zakupy w swiece-zaplonowe.pl

Post autor: Przemysł_97 »

Czy ktoś z was ma za sobą zakupy w sklepie swiece-zaplonowe.pl? Jak wrażenia? Słyszałem, że mają największy wybór świec i widzę, że ich ceny też są niezłe. Dajcie znać, czy polecacie ;)
Awatar użytkownika
anzelm63
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2020, 5:54

Re: Zakupy w swiece-zaplonowe.pl

Post autor: anzelm63 »

Ciekawy jest fakt, że w ich ofercie znajdziesz też części motocyklowe. Jeśli chodzi o świece, to ja zamawiam je wyłącznie tam, bo najbardziej mi się do opłaca. Poza tym to produkty od topowych producentów, więc wiadomo, że jakość będzie w punkt.
głaz

Re: Zakupy w swiece-zaplonowe.pl

Post autor: głaz »

Przemysł_97 pisze: ↑27 maja 2021, 1:20 Czy ktoś z was ma za sobą zakupy w sklepie swiece-zaplonowe.pl? Jak wrażenia? Słyszałem, że mają największy wybór świec i widzę, że ich ceny też są niezłe. Dajcie znać, czy polecacie ;)
Wybór duży ale nie o to chodzi, ważne żeby mieli świece brisk bo to najlepszy producent świec zapłonowych. Jeśli nie mają to w internecie możesz kupić w Expert Auto https://www.expert.auto.pl/. Albo stacjonarnie w różnych sklepach Inter-Cars, Auto-Partner i Hart.

--
ODPOWIEDZ