używane samochody ciężarowe

Szukasz najlepszego serwisu samochodowego? Chcesz znaleźć sklep motoryzacyjny z szeroką ofertą produktów? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Tacjana-87
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2022, 8:19

używane samochody ciężarowe

Post autor: Tacjana-87 »

Szukam czegoś takiego jak używane samochody ciężarowe. A konkretnie chodzi mi o model MAN TGX 18.480 - jesteście w stanie mi podrzucić namiary na jakieś fajne oferty dotyczące takich samochodów? Zależy mi na tym żeby był w dobrej cenie, ale przede wszystkim w bardzo dobrym stanie technicznym. Wiecie może gdzie kupię taki samochód w najlepszej cenie? Z góry dziękuję za wszelkie namiary jakie mi podeślecie.
biznesmonix

Re: używane samochody ciężarowe

Post autor: biznesmonix »

Zapoznaj się koniecznie z ofertą MAN Financial Services. Raczej bez problemu znajdziesz tu model, który chciałbyś pozyskać. MAN FS proponuje poleasingowe, niezawodne dostawczaki objęte gwarancją. Są to zawsze auta rzetelnie serwisowane i pochodzące z młodych roczników. Czytałam na stronie biznews.com.pl/transport-i-motoryzacja/25325-korzystne-finansowanie-poleasingowych-aut-dostawczych , że objęte zostały też one korzystnym finansowaniem w przystępnych ratach, znacznie niższych niżeli spłacane za nowy pojazd.
elaaa

Re: używane samochody ciężarowe

Post autor: elaaa »

Niedawno zauważyłam, że całkiem obiecujące są Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO . Rzeczywiście, są one starannie wykonane i co najważniejsze, działają bardzo cicho.
ODPOWIEDZ