Świece zapłonowe

Szukasz najlepszego serwisu samochodowego? Chcesz znaleźć sklep motoryzacyjny z szeroką ofertą produktów? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
eugeniusz
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2021, 10:13

Świece zapłonowe

Post autor: eugeniusz »

Gdzie polecilibyście zamówić świece zapłonowe? Mowa oczywiście o sklepach internetowych. Myślałem nad zakupami w swiece-zaplonowe.pl, bo mają niezłe ceny. Kojarzycie? Może wiecie coś więcej?
Awatar użytkownika
Witold63
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2021, 8:21

Re: Świece zapłonowe

Post autor: Witold63 »

Nie zliczę chyba, ile razy kupowałem tam świece iskrowe, ale w zasadzie nie tylko je. Na jakości nie zawiodłem się nigdy i ceny są faktycznie konkurencyjne, tego nie da się ukryć. Możesz też liczyć na fachową pomoc w wyborze, więc sam widzisz, że warto przyjrzeć się ich ofercie.
dąbrowski

Re: Świece zapłonowe

Post autor: dąbrowski »

eugeniusz pisze: ↑22 mar 2021, 5:16 Gdzie polecilibyście zamówić świece zapłonowe? Mowa oczywiście o sklepach internetowych. Myślałem nad zakupami w swiece-zaplonowe.pl bo mają niezłe ceny. Kojarzycie? Może wiecie coś więcej?
A jakie świece? ja wymieniam na BRISK bo są polecane przez mechaników. A zamówienie złożone w sklepie internetowym Expert Auto https://www.expert.auto.pl/, bo rzeczywiście w internecie najtaniej
ODPOWIEDZ