Sprawdzona pomoc drogowa

Szukasz najlepszego serwisu samochodowego? Chcesz znaleźć sklep motoryzacyjny z szeroką ofertą produktów? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
izydor-67
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2020, 14:23

Sprawdzona pomoc drogowa

Post autor: izydor-67 »

Korzystaliście kiedykolwiek z pomocy drogowej? Mnie kilka razy było potrzebne auto zastępcze z OC sprawcy kolizji, ale szczęśliwie trafiłem na naprawdę dobrych fachowców, którzy nie tylko działają kompleksowo, ale przede wszystkim błyskawicznie reagują na wezwania. Też macie kogoś sprawdzonego?
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Sprawdzona pomoc drogowa

Post autor: Catty »

A jakie znacie firmy świadczące takie usługi na terenie Dąbrowy Górniczej i w okolicach? Ja trafiłam ostatnio na listę takich firm na stronie internetowej https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa ... a-gornicza. Tak więc jeśli macie chwilę wolnego czasu, to polecam i Wam się z nią zapoznać :)
aśka90

Re: Sprawdzona pomoc drogowa

Post autor: aśka90 »

Z samochodem to nigdy nic nie wiadomo. Mój ostatnio postanowił się zepsuć na środku drogi. Dobrze, że pomogła mi pomoc drogowa, holowanie TIR, laweta 24h Koszalin: https://pomocdrogowa.i-koszalin.pl/ bo inaczej nie wiem, co bym zrobiła. Warto sobie zapisać taki kontakt.
igor4443ewą

Re: Sprawdzona pomoc drogowa

Post autor: igor4443ewą »

Ja zawsze korzystam z bardzo dobrej pomocy drogowej. Taki już jestem i na pewno nigdy się nie zmienię w tej kwestii. O tym wątku powiem kumplowi jak najszybciej.
__________________________________________________________________________
złote zaproszenia na ślub
ODPOWIEDZ