oleje silnikowe

Szukasz najlepszego serwisu samochodowego? Chcesz znaleźć sklep motoryzacyjny z szeroką ofertą produktów? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Cecylia_77
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2022, 17:27

oleje silnikowe

Post autor: Cecylia_77 »

Może znajdzie się tu jakiś mechanik pasjonat, który wytłumaczy mi: po co w ogóle są oleje silnikowe? I nie chodzi o jakiś konkretny olej czy konkretny samochód, tylko tak ogólnie. Po co w ogóle wlewa się taki olej do samochodu? Co on tam robi i w jaki sposób działa? W prostych słowach, bez fachowych określeń i słownictwa. Możecie mi powiedzieć, po co silnikom olej? Może być na podstawie organizmu człowieka :)
Awatar użytkownika
zielona
Posty: 19
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:15

Re: oleje silnikowe

Post autor: zielona »

Warto wiedzieć, co w różnych sytuacjach zrobić. Mi ostatnio pomagała pomoc drogowa Kołobrzeg 24h holowanie na lawecie: http://pomocdrogowa.kolobrzeg.pl/ . Ich usługi Wam serdecznie polecam. Przyjechali w piętnaście minut na miejsce wypadku. Byłam bardzo zadowolona.
aśkaa

Re: oleje silnikowe

Post autor: aśkaa »

Bardzo dobrą opcją są Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO . Produkt ten wyróżnia się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także korzystną ceną, co sprawia, że jest bardzo atrakcyjny dla klientów.
ODPOWIEDZ