Kris Cars Łódź

Szukasz najlepszego serwisu samochodowego? Chcesz znaleźć sklep motoryzacyjny z szeroką ofertą produktów? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
brunon1978
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2020, 2:05

Kris Cars Łódź

Post autor: brunon1978 »

Witam serdecznie.
Co sądzicie o zakładzie kris-cars.eu w Łodzi? Dowiedziałem się, że nieobce są im nawet najbardziej skomplikowane naprawy blacharskie. Polecacie się do nich wybrać ze wgnieceniami w karoserii?
Awatar użytkownika
tristan95
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:28

Re: Kris Cars Łódź

Post autor: tristan95 »

Oczywiście, że warto. To zakład, który poleciłbym na pierwszym miejscu. Niewiele osób wie, że inną ich specjalnością jest renowacja samochodów zabytkowych. Z każdym zleceniem radzą sobie świetnie, nie mam uwag.
łuuki

Re: Kris Cars Łódź

Post autor: łuuki »

tristan95 pisze: ↑22 sty 2021, 8:04 Oczywiście, że warto. To zakład, który poleciłbym na pierwszym miejscu. Niewiele osób wie, że inną ich specjalnością jest renowacja samochodów zabytkowych. Z każdym zleceniem radzą sobie świetnie, nie mam uwag.
A ja z kolei lubię pogrzebać przy renowacji samodzielnie. Dużo czytam i trafiam na coraz to nowsze preparaty użyteczne właśnie przy takiej renowacji. Na przykład rozpuszczalnik do cieniowania jak stosować trzeba wiedzieć by osiągnąć zamierzony efekt a jest on świetny jeśli chcemy odnowić karoserie. Tutaj można poczytać i zobaczyć takie rozpuszczalniki - https://www.troton.pl/rozcienczalnik-do-cieniowania-2/
ODPOWIEDZ