Żelazko parowe - jakie?

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Skwarł73

Żelazko parowe - jakie?

Post autor: Skwarł73 »

Z jakich żelazek korzystacie? Chciałbym kupić tutaj żelazko parowe https://bazarowisko.pl/outlet-agd-do-do ... zka-parowe. Sprzęt w idealnym stanie w bardzo atrakcyjnej cenie.
recenzjuś543

Re: Żelazko parowe - jakie?

Post autor: recenzjuś543 »

Inteligentna kamerka przedstawiona na stronie https://househub.pl/recenzja/xiaoyi-yi- ... 0p-camera/ bardzo spodobała się mi jej funckjonalność. Miałam ją na test i jetsem zadowolona z jej jakości, fajnie bo można sterować ją aplikacją, można ją ustawić że włącza się tylko wtedy gdy nie ma nas w domu co jest super pomocne. Ta kamerk ama duża ostrość bardzo wyraźne obrazy rejestruje.
Renata07

Re: Żelazko parowe - jakie?

Post autor: Renata07 »

Długo zastanawiałam się nad tym czy kupić żelazko, czy może w pełni wystarczy mi parownica. Coraz częściej się o nich słyszy, zresztą jak byłam na studiach to fajnie się sprawdzała :) W końcu zdecydowałam się na 2w1 Kiedy znalazłam taki sprzęt byłam w szoku, że coś takiego jest i w sumie z czystej ciekawości zamówiłam. Dokładnie jest to Parownica 6246 Duetto (Parownica + Żelazko) marki Ariete. I nie wyobrażacie sobie mojego zdziwienia, gdy okazało się, że to rozwiązanie się sprawdza. Urządzenie jest lekkie, małe i poręczne - waży tylko 1kg! Ma długi kabel. bo aż 2,5 metra. Funkcja parownicy jest super też do odświeżenia ubrań :)
ODPOWIEDZ