Zbiornik ppoż

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 20
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:05

Zbiornik ppoż

Post autor: heniutek »

Ciekawi mnie taka rzecz, jak zbiorniki ppoż. Jak długo trwa proces budowy takiego zbiornika? Z jakimi ograniczeniami trzeba się liczyć podczas budowy takiego zbiornika? Ile czasu trwa napełnianie takiego zbiornika?
Kryśminia

Re: Zbiornik ppoż

Post autor: Kryśminia »

Wydaje mi się, ze bardziej potrzebujesz zabezpieczeń ppoż. Możesz znaleźć tu sporo ciekawych produktów z zakresu sygnalizacji pożaru https://4ti.com.pl/kategoria-produktu/systemy-ssp/. Polecam skontaktować się z działem bezpieczeństwa tej firmy, poprowadzą Cię od początku do końca. Sam z nimi współpracuje i polecam!
mień

Re: Zbiornik ppoż

Post autor: mień »

Zbiornika nie mamy, uznaliśmy, że jednak nie jest nam potrzebny, zamiast tego zainwestowaliśmy w dobre, nowoczesne urządzenia do instalacji przeciwpożarowej w naszej hali. Ich montażem zajęła się firma STRAŻAK https://www.strazak.waw.pl/montaz-konse ... lacji-ppoz z Warszawy. To bardzo rzetelna firma, mają korzystne ceny, szeroki zakres usług i zdecydowanie mogę wam ich polecić. Nawiązanie z nimi współpracy było bardzo dobrą decyzją, warto skorzystać z ich usług.
rąsia

Re: Zbiornik ppoż

Post autor: rąsia »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://presscontent.pl/artykuly-sponsorowane/
Awatar użytkownika
abraham
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:52

Re: Zbiornik ppoż

Post autor: abraham »

Jak najbardziej jeśli mamy możliwość posiadania takich zbiorników to moim zdaniem zdecydowanie warto jest je mieć. Ja również zachęcam każdego do zapoznania się z wpisem https://majsterbudowlany.pl/zabezpiecze ... -budynkow/ gdyż zabezpieczenie przeciwpożarowe budynków jest także czymś bardzo istotnym.
ODPOWIEDZ